Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők akik diplomás férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők akik diplomás férfit akarnak, azért nem mindegy milyen diplomás nem?

Figyelt kérdés
Tehát szerintem pontosítva úgy értik hogy az a diploma legyen mérnöki, orvosi, gazdasági és semmiképpen sem tanári, művészeti vagy valami büfészak.

febr. 29. 09:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
58%
Összesen 10 osztályt végéztem, azt is úgy, hogy kétszer buktam. Ezek ellenére komoly kapcsolatom csak diplomás/egyetemista nőkkel volt, és azok is úgy alakultak, hogy ők kezdeményeztek. Nem vagyok sem szép, sem gazdag, paradox módon a 10 osztályos intelligenciám imponált nekik.
febr. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
95%

Ha élőben ismerkedem, akkor nem érdekel, hogy van-e diplomája, mert le tudom szűrni, hogy mennyire vagyunk szellemileg és olvasottság terén egy szinten, ha meg nagyon nem szimpatikus, akkor könnyen el tudom kerülni. Viszont társkeresőn be szoktam rakni szűrőnek, mert azért akármennyire van szuperokos és szuperművelt szakmunkás és hótt hülye diplomás, messze sokkal magasabb arányban vannak a kulturált, művelt, tájékozott emberek a diplomások között, és meg akarom kímélni magamat a sok egybites üzenettől és aztán a fröcsögős anyázós válaszoktól, ha visszautasítom őket.


Az, hogy milyen diploma, nekem mindegy, ameddig nem bizonyíthatóan az ecserin vette :D. Volt olyan bölcsészdiplomás párom, akinek a fizetése az enyém felét nem érte, és egyáltalán nem volt vele bajom, nem is emiatt mentünk szét. Ellenben nagyon jó szellemi társai voltunk egymásnak, amíg tartott a kapcsolat.

febr. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
93%

Olyan párt akarok, akivel lehetőleg közös a szociális életem legalább egy része. Na mármost én a környéken elitnek számító gimibe jártam, a legtöbb barátom, aki onnan megmaradt, az egyetemre ment tovább. Az egyetemen megismert barátaim szintén, nem meglepő módon, egyetemisták. Azért a többség végez valamikor, tehát diplomás lesz ideális esetben.

Ha a tágabb baráti körömből lesz párom, akkor sokkal valószínűbb, hogy diplomás az illető, vagy egyetemista. Tehát lévén, hogy ritkán ismerek meg új embereket magamtól, illetve, hogy én barátság után kezdek el bármit is érezni bárki iránt, és a barátaim nagyrésze egyetemista, akkor gyakorlatilag mondhatjuk azt, hogy diplomás/később diplomát szerző párt szeretnék.

Az meg mindegy, hogy milyen. Nyilván olyan párt szeretnék, akivel megértjük egymást, meg amúgy szeretem, ami nem a diplomán múlik. A közös érdeklődés pl fontos szempont még, meg a közös jövőbeli tervek. Én matek tanárin vagyok, nem zárkózom el attól, hogy összejöjjek valaki mással, aki szintén tanár/tanárnak készül, de a szomszéd koliszoba joghallgatóival és hozzájuk hasonlókkal össze nem állnék már csak abból adódóan, hogy milyen beszélgetéseket hallok tőlük néha, mert egyszerűen süt belőlük az egoizmus. És a matek bsc-s csoporttársaim közül se jönnék össze senkivel, mert ők meg nagyon furák személyiségileg. De pl a legjobb barátnőm párjának a haverjába hónapokig szerelmes voltam viszonzatlanul, a srácnak meg amúgy szakmája van(meg talán érettségije, de ebben nem vagyok biztos), de nem abban dolgozik, hanem parkolóőr.

Szóval ja, nem a diploma számít, hanem az, hogy jól kijövök-e az illetővel

febr. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

"Tehát szerintem pontosítva úgy értik hogy az a diploma legyen mérnöki, orvosi, gazdasági és semmiképpen sem tanári, művészeti vagy valami büfészak."


Épp fordítva: mérnökökkel és gazdaságis emberekkel sosem találtam meg a közös hangot (orvosból csak szintén nőt ismerek személyesen). De nem akarok általánosítani. És egyébként pusztán a diplomától senki nem lesz se intelligens, se művelt, becsületes és jó társ meg pláne nem. Bőven tudok ellenpéldát, a szakterület típusától függetlenül.

Párommal amúgy ugyanazon a szakon végeztünk és nagyon jó így, hogy tudjuk egymás munkáját segíteni, támogatni. De emberfüggő, hogy kinek mi a fontos, másoknál épp az ellentétek vonzzák egymást.

febr. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ezt nem kellene leszűkíteni nő és férfi kapcsolatokra, mert ez a világon bárhol is vagy, bizonyos diplomákat (pl:. "büfészakos") lenéznek, illetve kevésbé "hasznos", így kevesebb pénzt lehet keresni vele, tehát azt becsülik, amelyikkel több pénzt keresel.


Bár ha Magyarországot nézzük, akkor azért azt el kell mondani, hogy sokszor még egy diplomás ember is gyárba kényszerül menni, mert nem becsülik azt a diplomát, amit szerzett, illetve sok Magyarországon diplomát szerzett ember megy külföldre takarítani (!), pl:. Angliába, vagy Ausztriába, mert havi 1400-1600 eurót keres vele, de lehet, hogy még keveset is írok. Sajnos hiába tanul valaki, ha az adott országában nem kapja meg cserébe a megfelelő, és főleg versenyképes fizetést.


Márpedig havi 380.000 forint (kb. 1000 euró) nem elég ha valaki mondjuk egyedül él, és szeretne mondjuk saját lakást előbb-utóbb, nagy lábon élni, mert ugye csak egyszer élünk, az pedig legyen tartalmas, de egy pénz centrikus világban pénz nélkül ez értelemszerűen lehetetlen.

márc. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

3: "Csakis orvosi, mérnöki és jogi diploma elfogadható"


:DDDDDD Öreg vagy. Tudom, hogy férfi troll vagy, de ha nő lennél akkor is öreg lennél. A mérnöki és a jogi diploma Fideszisztánban már rég nem ér annyit mint régen. Az orvosi igen, de ott is meg kell mászni a szamárlétrát. Egyébként jó lenne, ha tudatosulna, hogy nem attól lesz valaki gazdag mert diplomás, hanem attól lesz valaki diplomás mert gazdag, legalább is többségben.

márc. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!