Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell ismerkedni?

Figyelt kérdés
Sajnos azt kell mondanom hogy nem tudok alapvetően. Próbáltam neten rengeteget társkereső oldalakon illetve élőben is de soha de soha nem jártam sikerrel. Hiába mentem oda normálisan beszélgetni nem pedig le akartam cumiztatni a mosdóban akkor sem jött össze. Illedelmesen próbáltam velük beszélgetni de sosem lett az egészből semmi. Próbálok odafigyelni magamra. Divatos és márkás ruhákat hordok tiszta vagyok stb. Látok rengeteg ápolatlan férfit barátnővel sokszor eszembe jut hogy egy zsíros hajú több napos bukéval rendelkező ember hogy tudja felkelteni egy nő figyelmét... Nagyon bánt ez az egész. Szégyellem. 36 évesen egyedül rohadok... Mit kellene tennem? Hogyan kell normálisan ismerkedni? Lehet azzal van a baj ahogy én csinálom
márc. 2. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
1. és legfontosabb szabály: k*rva jól kell kinézned.
márc. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%
Legala egy időre szüneteltetni kéne az ismerkedést és inkább magadra koncentrálni személyiséget nézve.
márc. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%

Ha tényleg nem vagy sikeres, akkor első körben ne ismerkedés céljából menj el arra helyre (ahol próbálkozol), hanem csak úgy, mint egy külső szemlélődő! Figyel meg azt, hogy a többi ember hogyan csinálja, és közben milyen módszereket alkalmaz! Próbáld meg kielemezni a helyzeteket!

Pl. aki kezdeményez, az milyen ruhában (hogyan hordja), milyen hajjal, milyen testtartással, milyen arckifejezéssel, hogyan nyit beszélgetést, azt milyen hanglejtéssel teszi, miről szól a beszélgetés, közben milyen mozdulatokat tesz, milyen távol helyezkedik el a partnerétől, miről árulkodik a beszélgetőpartner testbeszédje, és stb.

A másik lehetőség meg az, hogy nem egyedül mész ismerkedni, hanem egy olyan „szárnysegéddel”, aki nálad jóval sikeresebb. Még ha először nem is jársz sikerrel, de legalább eltanulsz tőle olyan trükköket, amivel közelebb kerülsz a célodhoz.

márc. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40%
Manapság leginkább sehogy. :)
márc. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Itt
márc. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!