Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak "mérhetően" érzik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak "mérhetően" érzik a hatását ha nincs autójuk és úgy akarnak nőkkel ismerkedni?

Figyelt kérdés
Vagy ez csak ilyen "alapértelmezett" kijelentés hogy kell az autó.

márc. 2. 15:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Autóm és motorom is van, szerintem nincs jelentősége. A húszas éveim elején azt hittem, hogy hú de menő leszek a 600as bandittal, de tapasztalataim szerint fordítva sült el. Kevés nő értékeli az ilyesmit.
márc. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

# 1


akkor hasonló mint az izmok és a gyúrás, hogy inkább a többi férfira lesz jobban hatással mintsem a nőkre?

márc. 2. 15:30
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
Első vagyok, rx-7 FD is volt, ami nagy kuriózum, de csak férfiak néztek utánam :D
márc. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

# 3


furcsa lehetett ezt átélni

márc. 2. 15:34
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Neeem, menj csak edzeni. Nem kell gyúrni, de valamit sportolj.
márc. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy biciklim van. Problem?
márc. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Igen, ez a pólóm is cicaszőrös ***** válasza:
64%

3: "rx-7 FD" 😍😍😍


ÚriZSDN, anno megvesztem ezekért, de sosem ültem egyben sem! :) :(

márc. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A kiállás/izom azért számít. Te is a szebb alakú nőket nézed meg, ők is a jobb felépítésű pasikat szeretik. Nem mellesleg a nőnek biztonságérzetet ad, ha látja hogy "férfi" vagy. Nekem kimondottan nem ment a nőzés vékonyan, elkezdtem tömegelni, és az "m"-es ruhaméret l/xl-re cserélődött, sokkal másabb így, sokkal nagyobb az önbizalom, és meg is néznek a nők. Előtte meg csak én néztem őket, de félre kapták a tekintetüket is. Nem mindnegy!
márc. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A szégyellősebb elkapja a tekintetét, a bátrabb még kokettál is veled, akinek meg nem jössz be az szimplán csak ignorál.
márc. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hol laksz. Nagyvárosban nem kell autó. Falun, tanyán azért nem árt, ha van.
márc. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!