Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedéskor zavar titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedéskor zavar titeket az orrpiercing?

Figyelt kérdés

Inkább férfiak véleményére lennék kíváncsi, hogy zavar-e, ha a nőnek van orrpiercingje. Vagy inkább tetszik? Vagy közömbös és nem ez számít?

Vagy van olyan, hogy alapvetően nem tetszik, de egy adott személynek jól áll, és akkor nem zavar?



márc. 3. 23:02
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
62%
Semleges.
márc. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
50%
Tetszik
márc. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
54%
Zavar.
márc. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
69%

Ezt embere válogatja. Nekem nagyon is tetszik. A barátom meg azt mondja, hogy ő ne ismerkedne, akinek orrpc-je van.


De nem ez a lényeg, hanem az, hogy neked tetszik-e vagy nem. Ha igen akkor nem kell foglalkozni mással, aki hozzádvaló az úgyis értékelni fogja.

márc. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
58%
Szexi, még idősebb korban is, akinek jól áll!
márc. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
59%
Nekem 17 éves korom óta van, most töltöttem a 37-et. Eddig senkit nem zavart. Már annyira "hozzám nőtt", hogy nekem természetes is. Ja és karika, nem csak egy "pötty".
márc. 4. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
90%

"Ja és karika"


Az a jó! ;)

márc. 4. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
38%
Nem tudom mi nem hasznos a válaszomban, de egészségetekre a lepontozást. 😅(#6 voltam)
márc. 4. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
15%
+1 zavar. Nem jön be az ilyesmi
márc. 4. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
51%
Nekem ilyen trendi akarok lenni érzete van. És hogy nem lesz e fikás. Amúgy semleges, mert rendes lányok is hordhatják. Ettől még adok esélyt.
márc. 4. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!