Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedéskor zavar titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedéskor zavar titeket az orrpiercing?

Figyelt kérdés

Inkább férfiak véleményére lennék kíváncsi, hogy zavar-e, ha a nőnek van orrpiercingje. Vagy inkább tetszik? Vagy közömbös és nem ez számít?

Vagy van olyan, hogy alapvetően nem tetszik, de egy adott személynek jól áll, és akkor nem zavar?



márc. 3. 23:02
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
66%
Nekem kifejezetten tetszik 🙂
márc. 4. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
23%

1 fajtát elviselek azaz 1 kicsike pötty szerűség ami mintha bele lenne lőve de az oldalra.


A karikát elől nem szeretem, de jobb ha ki tudja venni.

márc. 4. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
16%
Számomra red flag, hogy követi a divatot.
márc. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
81%
Akkor ezek szerint én már 20 éve "követem a divatot". 😅
márc. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Leclerc ***** válasza:
84%
Nekem bejön, kifejezetten kedvelem!
márc. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
52%
Nekem szemgolyó piercingem van és csodálkozok, hogy karikákat látok. :)
márc. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
64%

"És hogy nem lesz e fikás."


Valami mindig lesz rajta (az orr egész nap váladékozik) de nem vészes, le lehet mosni, törölni.

márc. 5. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejön, tetszik.
márc. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
68%
Ha középen van az úgynevezett fikahinta, az szerintem nem szép. A disznót karikázzák így, hogy ne túrja a földet. Ha oldalt van egy picike az tetszik. 27N
márc. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%
Engem baromira. Lehet, hogy durva amit írok, de nekem egyenesen hányingerem van tőle. Undorító, hogy egy olyan izé van az orrán. Fúj.
márc. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!