Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban az incelek több mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban az incelek több mint 90 százaléka nem a külseje miatt nem talál barátnőt hanem csak a belseje miatt?

Figyelt kérdés
márc. 4. 16:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
30%
Igen, valójában 90% -a kigyúrt menő állat, csak egy paraszt. (ja nem, ez a kettő kombó amit imád a többség)
márc. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
71%
Ahogy magukra tekintenek, nagyjából azt sugározzák ki. Állandó negatívum, panaszkodás, önsajnálat, kinek van ehhez kedve? Van a saját életünkben is szar, miért kéne másé is. Ezeken túl kell lépni. Igenis mind ismerünk hót ronda palikat, alacsonyt, kövéret, tuskót, primitívet, csórót és ezek legkülönfélébb kombinációit, akiknek van felesége, gyerekei. És nem pénzesek. Előbb utóbb aki akar, az talál párt. Legfeljebb, aki tényleg szarul néz ki, több pozitív belső tulajdonsággal kompenzál. Ha én megyek az utcán, alig látok olyan embert, akire azt mondanám, hogy ennek biztos nem lesz senkije, mert olyan ronda/alacsony, stb. Legfeljebb a mosdatlan, büdös, koszos emberekről gondolom ezt. De ez sem igaz minden esetben, mert sokszor az aluljáróban fekvő hajléktalanok is párban élnek. Egy hajléktalan pali ugyan mit tud nyújtani a nőjének? Legfeljebb belső tulajdonságokat. És mégis együtt élnek.
márc. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
86%
Miért van egy olyan sanda gyanúm, hogy mindig 1, maximum 2 ember (troll) írja ki azokat a kérdéseket, amelyekben szerepel az "incel" szó?
márc. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
66%

Hiszitek vagy sem, a külsőt és belsőt nem lehet ennyire különválasztani. Tehát ha valaki nem oké belsőre, negatív, szorong, gyűlölködik, az kisugárzik a megjelenésére is. Testtartás, mozgás, tekintet, metakommunikáció, szóhasználat és hangszín, és még megannyi apróság. Szóval ha alapból se néz ki jól, még csapjuk hozzá ezt is, mennyire lerontja az összhatást. És akkor még sokszor egy szót sem váltottak a másikkal, csak figyelte esetleg hallgatta őket megnyilvánulni. Ha még beszélnének is, akkor végképp teljes lenne a negatív kép.

Röviden összefoglalva a lényeg, talán lehet hogy mégsem a nők hibája hogy nem vonzódnak hozzájuk?

márc. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
36%
Többség átlag kinézetű.
márc. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem az a baj hogy nem tudják hogy milyen szinten vannak és klasszisokkal jobb nőt akarnak….!!!!☝🏻

Az építőmunkás ne akarjon intelligens cégvezető nőt magának, de a takarító bácsi se csorgassa a nyálát a 35 évvel fiatalabb és szebb kislányokra.

Egy nagy hasú mamahoteles ,zsíros hajú ,büdös szájú 50 éves se akarjon magának még egy 40 éves nőt se, aki hibátlan alakkal, dús hajjal , ápolt kézzel , bőrrel rendelkezik, és 50 ezres parfümöt használ.

Olyan mintha az incelek nulla önismerettel rendelkeznének. Furcsa!

márc. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
71%

A belseje miatt, mégpedig


1, sz*rt se tud ÁLTALÁBAN az emberi kapcsolatokról,

2, érzéke még annyi sincs az egészhez,

3, valójában egyáltalán nem is érdekli / érdekelné az egész téma,

4, de a szex (és CSAKIS AZ) azért hiányzik.


Kb. így lehetne összegezni.

márc. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
41%

Nem. A belső tulajdonságok csak akkor derülnek ki ha már esélyt kapsz arra, hogy egyáltalán megmutasd őket. A külső viszont egyből látszik.

Legtöbbször a rossz/előnytelen külső ÉS ami nagyon fontos, hogy ebből fakadó önbizalomhiány, tehát a prbóálkozás teljes hiánya vezet az incel állapothoz. BÁr ha fogalmat nézzük vegytisztán, akkor aki nem próbálkozik nem lehet incel elvégre önkéntesen lesz cölbitásuban ez esetben.

Szóval a "belsőnek" olyasmi kivetülése lehetséges csak, hogy az illető még annál is rosszabbnak gondolja magát, mint amilyen valójában. De tegyük hozzá hogy ez se mvéletlen. Aki soha egy jó szót nem kapott a másik nem felől, soha nem dicsérték meg semmi miatt (főleg nem a külseje miatt), nem akartak vele barátkozni, a nők lenézték, elfordultak tőle, ignorálták, annak mégis miért legyen rendben az önbizalma? Ez kicsit összetettebb és hosszab távú dolog, minthogy le lehetne tudni pár szóban az egészet.

Sokszor elég ha csak pár alapból nem annyira durva tényező összejátszik: pl. egy lapból introvertáltabb ember rossz közegbe kerül, kiközösítik, vagy csak egyszerűen levegőnek nézik. Lehet nem lenne vele semmi baj egy tök más közegben, de pechje van és, rossz helyre kerül, esetleg ezt nem ralizálja és ezért még jobban magába fordul. Tessék, már ez bőven elég az "incellé" váláshoz.

De az is lehet, hogy csak valaki nehezebben ismerkedik, nem olyan barátkozó típus, nem nyílik meg könnyen stb.

Vagy egy kis településen él, nincsen a környéken a saját korosztályából senki, nem volt soha lehetősége igazán ismerkedni, kimaradt neki a tini kori ismerkedés, szerelem, a szülei szigorúan nevelték, félénkebb stb.

Rohadt sok indok van a dolgokra és köztük lehet a rossz kinézet, vagy átlagos külső vegyítve a felsorolt dolgokkal.

A legtöbb "incel" ezeknek a valamilyen arányú keveréke. A fröcsögő idióták egy szűk kisebbség, sőt legtöbbször csak lejárató trollok, akik meglovagolnak egy negatív trendet...

Amúgy tudtátok hogy az eredeti incel fogalomkör nőkhöz tartozott?

márc. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
45%

#8: "nem akartak vele barátkozni"


Öööö... az véletlenül nem az incelek által pokolba kívánt "friendzone" lett volna?

márc. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
45%

#8: "Lehet nem lenne vele semmi baj egy tök más közegben, de pechje van és, rossz helyre kerül,"


Ha sz*r a "sima suli", akkor lehet tematikus szakkörökre járni, érdeklődési területtől függően. Ha még érzéke is van hozzá, kap pozitív visszajelzést.

Érdekes, én introvertált vagyok, mégis tudok kommunikálni, mert rengeteget olvastam / olvasok. Kiközösítve is voltam, mégis sikerült feldolgoznom, és levonnom a számomra építő jellegű tanulságokat. Amúgy nő vagyok. Egyszer egy női edzőteremben beszélgettem egy olyan, amúgy az életben sikeres csajjal, aki érzelmileg még mindig az iskolai kiközösítés hatásait nyögte. Közöltem vele, hogy vannak ám annak előnyei is. " Egyet mondjál" válaszolta. Mire én: "Nem esznek meg a disznók." (Mármint aki korpa közé keveredik, ugye...) Ezen láthatóan elgondolkodott.

márc. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!