Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban az incelek több mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban az incelek több mint 90 százaléka nem a külseje miatt nem talál barátnőt hanem csak a belseje miatt?

Figyelt kérdés
márc. 4. 16:03
1 2 3
 11/25 shortcel165 ***** válasza:
13%

Baromság.


Rám csorgatnák a nyálukat a nők, ha 15 centivel magasabbra nőttem volna.

márc. 5. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
43%

10-es: ne forgasd ki a szavaim. Nem azt írtam hogy KONKRÉTAN CSAK ÉS KIZÁRÓLAG az okozza a dolgot, hogy valaki introverált. Felsoroltam egy csomó tulajdonságot, amely VALAKIKNÉL vezethet oda, hogy ilyen problémákkal fog küzdeni az életében. ÉS képzeld nem mindenkinek sikerül megoldania, nem mindenki kap erre segítséget sem...

Meg majd biztosan a szar suliban még plusz dolgot fog vállalni az illető. Nem, nagyon nem. Inkább otthon marad és leül a gép elé, elkezd a neten élni, ott sokkal könnyebb továbblépni, mert fizikailag senki nincs jelen.

márc. 5. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

#12: "nem mindenki kap erre segítséget sem..."


Ezzel burkoltan arra célozgatsz, hogy kizárt, hogy én saját erőfeszítéssel tettem túl magam azokon, amiken korábban keresztülmentem?

De ha már témánál vagyunk: HAJLANDÓAK vagy KÉPESEK egyáltalán az incelek másvalaki (pl. mentálhigiénés szakember) segítségét elfogadni 3s FELHASZNÁLNI?

márc. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
48%
Iskolai kiközösítésen érzelmileg nem nagyon lehet túltenni magad hiszen azok a formáló évek, akkor alakul ki a személyiséged, érzelmi szinten akkor fejlődsz ki. Ha ekkor hiba kerül a rendszerbe egész életedet meghatározza sajnos. Persze elérhetsz ezt azt úgyis ha küzdesz de érzelmileg sosem leszel rendben ugyanis ez a trauma (mint minden trauma) végleges és gyógyíthatatlan. Természetesen kezelhető, kordában tartható de nem leszel olyan mint más aki nem tapasztalt kiközösítést. A kiközösítés egyébként csapatépítő dolog, szerves része az emberi szocializációnak, tehát többségében azok a hibások akik statisztálnak, nem állnak ki amellett akit abúzálnak mert azok is inkább a hangadóknak nyalnak.
márc. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
76%

Hát ez ritka szánalmas. Te most komolyan úgy próbálod meg beállítani az iskolai kiközösítést (ami sokszor csak annyit jelentene, hogy tényleg gáz voltál SAJÁT magad miatt, és ezért mindenki került, de mondjuk nem is bántottak), mintha az valami olyan hatalmas trauma lenne amin senki nem képes túltenni magát?

Elmondom mi a gond ezzel az önáltatással. Normális emberek ennél ezerszer keményebb, valódi traumákon is túltehetik magukat, és most figyelj dolgoznak rajta és megoldják! Ti meg csak rinyáltok naphosszat, áldozatnak állítjátok be magatokat, és elvárnátok hogy a világ alkalmazkodjon hozzátok, merthogy a világ a rossz, az kicsit sem lehet hogy ti magatok vagytok életképtelenek és elfuseráltak. Így dolgozni se kell semmin vagy szembesülni, lehet köpködni a nőket, a "chadeket" meg gyakorlatilag bárkit amit ti megideologizáltok. Meg hogy NEKTEK mi járna, az összes többi ember meg csak asszisztáljon mint valami elfuserált npc. Na ezek vagytok ti...


" A kiközösítés egyébként csapatépítő dolog, szerves része az emberi szocializációnak, tehát többségében azok a hibások akik statisztálnak, nem állnak ki amellett akit abúzálnak mert azok is inkább a hangadóknak nyalnak."


Mindezt tényként állítva és kijelentve b*zdmeg, hát gratulálok! Tudod nem mindenki gyáva és rosszindulatú és sz*r ember, de ti magatokból indultok ki folyamatosan. Magatokból, akiknek alap lenne a másik akarata elleni mindenfajta erőszak, csonkítás, átnevelés vagy gyilkosság, ha nem lennétek ilyen kib*szottúl gyávák hozzá. Remélem kipusztultok nyom nélkül mind, én csak a szüleiteket sajnálom hogy normális embert akartak nevelni belőletek és végül ezt sikerült összehozni...

márc. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

“ Hát ez ritka szánalmas. Te most komolyan úgy próbálod meg beállítani az iskolai kiközösítést (ami sokszor csak annyit jelentene, hogy tényleg gáz voltál SAJÁT magad miatt, és ezért mindenki került, de mondjuk nem is bántottak), mintha az valami olyan hatalmas trauma lenne amin senki nem képes túltenni magát”


Mi hogy gáz bammeg? Egy emberi lény aki nem árt másnak miért érdemli meg, hogy kiközösítsék? Mi az a gáz bammeg? Bezzeg a bullyk nincsenek kiközösítve. És még emellett a morálisan végletekig romlott rendszer mellett kardoskodsz. Szánalmas.


“ Normális emberek ennél ezerszer keményebb, valódi traumákon is túltehetik magukat, és most figyelj dolgoznak rajta és megoldják!”


Például annál mi rosszabb, hogy a külsőd miatt mindenki lábtörlőként kezelt, és egy életre magányra vagy ítélve? Na mi a rosszabb? Nehogy azt mond, hogy hát akit megcsaltak mert elküldelek nem tudom hová!


“ Mindezt tényként állítva és kijelentve b*zdmeg, hát gratulálok! Tudod nem mindenki gyáva és rosszindulatú és sz*r ember, de ti magatokból indultok ki folyamatosan. ”


A bullying a passzív statisztáló többség miatt van, nem amiatt a 3-4 bully miatt. Tehát a többség igenis gyáva szhar semmi ember. Jó példa a háborúk. Az is a gyáva semmi emberek miatt vannak mert nem mernek nemet mondani néhány szociopata őrülnek akik háborúzni küldik őket. Igen, az a véleményem, hogy ritka birka faj az ember, és szerintem ez jogos.


“ Magatokból, akiknek alap lenne a másik akarata elleni mindenfajta erőszak, csonkítás, átnevelés vagy gyilkosság, ha nem lennétek ilyen kib*szottúl gyávák hozzá. ”


Akkor menj áldozni a pszichopata sorozatgyilkosok előtt mert ők legalább nem voltak gyávák hozzá. Emberileg sokkal magasabb szintet képeznek. Elmebeteg.


“ Remélem kipusztultok nyom nélkül mind, én csak a szüleiteket sajnálom hogy normális embert akartak nevelni belőletek és végül ezt sikerült összehozni...”


Mint látható itt egyedül csak neked van agresszív, intoleráns, náci és toxikus megnyilvánulásod, belsőd, személyiséged, nem az inceleknek.

márc. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

"Te most komolyan úgy próbálod meg beállítani az iskolai kiközösítést (ami sokszor csak annyit jelentene, hogy tényleg gáz voltál SAJÁT magad miatt, és ezért mindenki került, de mondjuk nem is bántottak)"

Azért naaa... Ez nem sokszor, hanem a legritkább esetben jelent ennyit. A legtöbb esetben bántalmazás történik, minimum szóbeli és érzelmi, ehhez gyakran társul enyhébb fizikai is meg egy kis kártevés az érintett holmijaiban.

Abban pedig igaza van az "1 pipásnak", hogy mivel ez egy szenzitív időszakban zajlik, nem lehet csak úgy túltenni magát rajta az embernek. Ahogy egyébként a durvább dolgokon sem. Nem halsz bele persze (jó esetben), de nyomot hagy, és pártalálási sikertelenséghez pont elég, különösen ha mint írod, alapból is "gáz" volt az ember, ami többnyire azt szokta jelenteni, hogy csúnyácska, szegény családból származó, csendes, visszahúzódó.

márc. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

17


“ sem. Nem halsz bele persze (jó esetben), de nyomot hagy, és pártalálási sikertelenséghez pont elég, különösen ha mint írod, alapból is "gáz" volt az ember, ami többnyire azt szokta jelenteni, hogy csúnyácska, szegény családból származó, csendes, visszahúzódó.”


Pontosan. Ez a gáz. És ennek oka fasisztoid náci intoleráns szellemiség amit olyan sok helyen és sokszor uralkodik.

márc. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

#14: "Iskolai kiközösítésen érzelmileg nem nagyon lehet túltenni magad"


Akkor én bizonyára valamilyen anomália lehetek, mert nekem érdekes módon sikerült.

A "formative years" angol kifejezés helyes magyarítása: (fejlődés szempontjából) MEGHATÁROZÓ évek.

Én nem vagyok "akolmeleg-függő". Nyilván valamennyire hatnak rám a másoktól kapott visszajelzések, de az énképemet döntő mértékben én alakítom, ahhoz elég tudatosan, hogy ne legyek az EGYKORI traumáim tehetetlen marionettfigurája, mivel azokat már sikerült magam mögött hagyni. Képzeld, ilyen is létezik, milyen meglepő, ugye?

márc. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
49%

19


“ Képzeld, ilyen is létezik, milyen meglepő, ugye?”


Persze. Ahány ember annyiféle. Van aki érzékenyebb van aki kevésbé. Van aki egyenesen pszichopata és semmit nem fog fel egy traumatikus élményből. De ki vagy te hogy ítélkezz azon aki nem teljesen érzéktelen?


Meg kit érdekel mi a magyarítása minek, a lényeg úgyis érthető volt…

márc. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!