Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban az incelek több mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban az incelek több mint 90 százaléka nem a külseje miatt nem talál barátnőt hanem csak a belseje miatt?

Figyelt kérdés
márc. 4. 16:03
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

#19: tedd össze a két kezed, ha nem vagy autisztikus vagy érzékenyebb mint a többi ember.


Azzal is ki tudsz esni a játékból.

márc. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Kifogások! Ilyen alapon az összes érzékeny embert, vagy autisztikus embert bullingolták volna ugyanúgy az iskolában, és akkor erre kenhetné hogy incel, holott még csak nem is ezen múlik. De a valóság nem ilyen. Egyrészt csomó ilyen személyiségű ember nem lesz bully áldozata, másrészt csomó ilyen ember él párkapcsolatban, vagy tud csajozni a nyilvánvalóan hátrányosabb helyzete ellenére is. A különbség hogy ők akartak és tettek is érte hogy ezt megoldják.

Komolyan, ebben az impotens önsajnáltatásban hogy mindig a körülmények áldozata egy incel, mi kéne hogy vonzó legyen egyetlen normális nőnek is? De még a nem normálosik is menekülnek tőle, annyira férfiatlan ez az egész. Vagy hogy majd amikor a nő szorul a társára akkor az majd ugyanígy kifogásokkal jön, hogy miért nem tud ott lenni, vagy megoldani a helyzetet? Ez kéne vonzó legyen? A körülmények áldozataként a többi emberre keni és megmagyarázza miért nem ő a hibás, és miért van rendben ha nem oldotta meg férfiként a helyzetet? És persze tudom, ezért is a nők a hibásak meg a "chadek".

Ideje lenne magatokba nézni, de alkatilag képtelenek vagytok rá. Nem is tudom minek vesződöm magyarázatokkal, ha úgyis majd lepereg ez is mint minden más...

márc. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

#22: én már voltam pszichológusnál, terápián, nyitottam mások felé.


Elismerem a felelősségemet, de azért ne már az én ###anyámat mindenért, jó?

márc. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
76%

#21: "tedd össze a két kezed, ha nem vagy autisztikus vagy érzékenyebb mint a többi ember."


Képzeld, mindkettó vagyok! Csak én egy csomó mindennek, ami ezzel együtt jár, megtanultam tudatosan hasznát venni! Az érzékenységnek pl. úgy, hogy sokkal jobb megfigyelő vagyok, mint a legtöbb ember, aki automata módjára éli az életét. Rengetegszer SAJÁT MAGAMAT is megfigyelem, a saját önkéntelen működéseimet, belső történéseimet. Ennek köszönhetóen tettem szert arra a képességre, hogy ezekbe a belső folyamataimba bele is tudok piszkálni. És nem, nem vagyok pszichopata. Ismerem annak a tüneteit. Bennem van jóindulat és segítőkészség mások felé - amennyiben az illető nyitott arra, hogy elfogadja a tanácsomat.

márc. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
76%

#23: itt egyedül te anyázol, úgyhogy ezt szíveskedjél kizárólag magadon számon kérni, ne a másikon.

Szakemberhez menni pedig korántsem egyenértékű a kitartó, kemény, évekig, akár évtized(ek)ig tartó belső munkával, önmagadon való dolgozással, szóval hátrább az agarakkal.

márc. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!