Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ilyen előny lenne és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen előny lenne és különb vagyok a többi férfitől hogy 39 évesen hogy nincsen és nem is akarok barátnőt, feleséget, gyereket?

Figyelt kérdés
Valahogy úgy leborulnak előttem az emberek emiatt, hogy milyen ügyes vagyok, milyen okos vagyok hogy nem akarok nőt és hogy milyen jól teszem
márc. 7. 10:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
53%
Mi értelme feltenni egy ilyen értelmetlen kérdést? Tartalmas lényegi választ nem lehet rá adni, célja nincs.
márc. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
55%
Sose lattam meg, hogy masok a kognitiv disszonancia eredmenyerol aradoztak. Mondjuk el birom kepzelni azt a fajta igenytelenseget es tudatlansagot, ahol ez mar kiraly dolognak tunik, de kicsit vicces, hogy neked ez egybol a fejedbe szallt. Bocs, nem vicces, elirtam, ez szanalmas.
márc. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
70%
Tényleg elég érdekes, hogy szerinted sem jó a helyzeted, de mert a sok megkeseredett lúzer ezzel szórakoztat, mert más értelmes témája nincs, ezért most királynak kezdted magad mégis érezni.
márc. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
72%
"Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák" a kategória ahová kiírtad ezt a kérdést. ha ennyire büszke lennél magadra és ennyire nem akarsz kapcsolatot akkor miért írsz a TÁRSkeresési problémák témakörhöz?
márc. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!