Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Másnak is elveszi az önbizalmá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is elveszi az önbizalmát az online társkereső?

Figyelt kérdés

Nem mondom magam 10/10 csajnak, de rondának sem, olyan átlagos vagyok. Utcán azért össze-össze nézek a srácokkal és szerintem meg is néznek, anno, mikor bulikba jártam, akkor is elég sokan "szemeltek ki".


Mostanság online társkeresőzöm, és nincs sikerem. Nem tudom, mi a baj, amíg ott írkálunk, oké, aztán átmegyünk instára és így felszívódnak. Átnéztem már milliószor az insta fiókom, hogy kéne-e törölni onnan képeket, barátnőket is kérdeztem, de szerintük semmi gond nincs a képeimmel..


De mégis úgy érzem, hogy folyamatosan fogy ez az önbizalmam a sok kudarc után, mintha lenne velem valami gond. Most is, pár napja regisztráltam vissza fb társkeresőre, és még annyira nem foglalkoztam vele sokat, ezért 1 képem volt kint. Egy srác kérte, hogy tegyek ki még több képet, kitettem, erre annyit írt, hogy "már mindjárt más" és azóta alig ír.


Én nem tudom, mi van, de nagyon rossz kedvem van és már megint úgy érzem, hogy le akarom törölni magam és hagyni az egészet, inkább maradok egyedül.


Más is járt hasonló cípőben?


25l



márc. 8. 15:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, én 35 vagyok, de lassan fél éve szingli. Nem regisztráltam fel semmilyen társkeresőre. Korábban rossz tapasztalataim voltak onnan...Inkább, megpróbálok majd élőben ismerkedni. Mindenki annyira hozzászokott már ezekhez a társkeresőkhöz, pedig nem teljesen jól működnek...Azt a látszatot keltik, hogy mindig van jobb, szebb...pedig nem végtelen a lehetőségek száma.
márc. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nem veled van gond. Az online társkeresőn ez megy. Sokan cél nélkül huzogatnak, hátha akad valami rapid alapon.

Aztán aki tényleg komolyan gondolná meg teljesen belebolondul.

Én is sokszor otthagytam már, de mivel más opcióim nem nagyon vannak, folyton visszanézek..

28F

márc. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

1, igen, szerintem is ez van. Nyilván mindenkinél van jobb, szebb, de így nem lehet hozzáállni, mert akkor sosem lesz senkid..


Nálam egyébként a lélektani határ a 3, akivel egyszerre levelezek, szándékosan azért nem is szeretnék többel, hogy rendesen oda tudjak figyelni, úgy lehet a másikat megismerni (már amennyire lehet, mert normál esetben szerintem 1-re lehet csak odafigyelni). De az tök rosszul esik, amikor nem írnak vissza vagy nagyon ritkán.. gyakori az is, hogy instán beszélek valakivel, várom a válaszát, el sem olvassa, DE KÖZBEN a sztorimat pedig látja... tehát aktívan pörgeti, csak lszarja.. ilyenkor van az, hogy az én kedvem is elmegy tőle... persze, nem azt várom, hogy azonnal mindig írjon, de azért napi 3-4 üzenetnél többet várnék.

márc. 8. 16:00
 4/18 A kérdező kommentje:

2, igen, én is ezt érzem, hogy a saját farkamat kergető kutya vagyok :D

10 hónapja tolom szünetekkel ezt az online társkeresős mókát... most elkezdek bulikba járni újra, hátha úgy könnyebb lesz, de hát a buli is olyan, amilyen :D

meg 40 óra munka mellett annyira nem is a kedvenc időtöltésem hétvégén éjszakázgatni, bulizni, inni (nyilván lehet alkohol nélkül, de na). Picit sajnálom a pénzt és időt csak ezért elmenni, de közben máshol én sem tudom, hol ismerkedhetnék.. talán edzőterem. Munkahelyemen sincs semmi olyan lehetőség most.

márc. 8. 16:05
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki tetszik társkeresőn, az általában instán és facebookon is...


Ha utána nem írnék vagy befejezném...az talán azért lenne mert volt akit már túl ribisnek tartottam, volt akinél meg igencsak azt gondoltam, hogy ehhez nagyon kevés leszek...

márc. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát a buliból mondjuk megint nem a komoly kapcsolat jut eszembe. 😅

Ittasan pont más jár ott az emberek fejében.

Az edzés lehet egy jó ötlet, vagy valami közösségi hobby

márc. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus, ha egy fiatal nő aki valószínűleg teljesen jól néz ki nem talál egy normális férfit társkeresőn akkor megérett ez világ a pusztulásra :(

Hogy én 40 éves introvertált férfiként nem találok senkit ott ahol sokkal több a férfi mint a nő, azt még megértem. Komolyan kíváncsi lennék rád kérdező, hogy milyen képeket töltesz fel magadról? Illetve normális bemutatkozást írsz-e?

márc. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

#7

Hát jah....itt valami nem stimmel :)

márc. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
75%
Nekem az online társkeresésben semmi sikerem nem volt, az túl felszínes és minden a külsőségekre megy.
márc. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Az online társkeresőkön csak addig jutottam, hogy kaptam képeket egy rakás pöcsről. Aztán amikor nem küldtem magamról pucér képet, akkor hirtelen frigid prosti lettem.

Töröltem is magam mindenhonnan. Nekem nincs türelmem kibogarászni, hogy ezerből melyik az az egy, aki normális.

márc. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!