Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Másnak is elveszi az önbizalmá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is elveszi az önbizalmát az online társkereső?

Figyelt kérdés

Nem mondom magam 10/10 csajnak, de rondának sem, olyan átlagos vagyok. Utcán azért össze-össze nézek a srácokkal és szerintem meg is néznek, anno, mikor bulikba jártam, akkor is elég sokan "szemeltek ki".


Mostanság online társkeresőzöm, és nincs sikerem. Nem tudom, mi a baj, amíg ott írkálunk, oké, aztán átmegyünk instára és így felszívódnak. Átnéztem már milliószor az insta fiókom, hogy kéne-e törölni onnan képeket, barátnőket is kérdeztem, de szerintük semmi gond nincs a képeimmel..


De mégis úgy érzem, hogy folyamatosan fogy ez az önbizalmam a sok kudarc után, mintha lenne velem valami gond. Most is, pár napja regisztráltam vissza fb társkeresőre, és még annyira nem foglalkoztam vele sokat, ezért 1 képem volt kint. Egy srác kérte, hogy tegyek ki még több képet, kitettem, erre annyit írt, hogy "már mindjárt más" és azóta alig ír.


Én nem tudom, mi van, de nagyon rossz kedvem van és már megint úgy érzem, hogy le akarom törölni magam és hagyni az egészet, inkább maradok egyedül.


Más is járt hasonló cípőben?


25l



márc. 8. 15:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Ugyan ebbe a ghostolós cipőbe /match nélkül vagyok csak a másik nembe .

Én úgy gondolom ,hogy aki komolyan gondolja ,ténylegesen ismerkedni akar az nem fog ghostolni a többi csak komolytalan valaki , én sok év után regisztráltam újra de most is találkoztam olyannal akivel anno matchaltem ,de eltűnt , most is matcheltünk beszéltünk is aztán eltűnt .

Így persze ,hogy egyedül van az illető .

Nem fél napos beszélgetésből , meg 2-3 mondatból fogjuk megismerni a másikat , abból nem tudjuk meg milyen ember is ő valójában .

Főleg ha érdemi esélye sincs arra ,hogy bemutatkozzon .

28/F

márc. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Igen, én is így jártam. Le is töröltem magam mindegyikről. Igaz, el is múltam 41 éves már.
márc. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ezek lehet hogy kamu pasik, pl 70 éves és így akar olyantól képeket aki legalább beszélt vele. Vagy házas esze ágába nincs válni fizikailag csalni csak hülyít nőket. Stb. Ez szerintem a net 70%-a kb.
márc. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
35%
Nagyon egyszerű: egyszerűen nem vagy elég szép ahhoz, hogy valaki úgy érezze, hogy szerelmes tudna beléd lenni és felvállalni a világ előtt, mint barátnőt.
márc. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyszerűen arról van szó, hogy rossz embereket húzol jobbra. Én kb fel évet tindereztem, komoly szándékkal, fiatal nőként. Talán egyetlen srác volt, aki kikötötte, hogy alkalmi partnert keres, de a többi komolyan ismerkedni szeretett volna. Szerencsére hamar egymásra találtunk a párommal, akivel három éve együtt vagyunk és ebből két és fel éve együtt is elunk. Ne add fel, csak tanulj meg jól szelektálni!


25N

márc. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Az én önbizalom szintem a béka segge alatt van, szóval ebből már keveset lehetne elvenni. De egyébként tényleg elég rosszak az online társkeresők. Vagy olyanba botlok bele, aki (ez csúnya tudom) fél lábbal már a sírban van/ronda mint a bűn vagy olyanba akinek meg az egekbe vannak az elvárásai. Pl.:25-30 éves korodra legyen egy jó autód, min nettó 800e forintos fizetésed, 10/10es legyél külsőre stb. Szóval ja, eléggé eltudja venni a kedvemet. Sokszor már úgy érzem, hogy akár mennyire is magányos vagyok, jobb lesz nekem egyedül. Majd tartok kutyát, cicát, egyéb háziállatokat, nekik legalább megtudok felelni.:)
márc. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
43%
Hasonló. Az utcán megbámulnak, kapom az idióta de jó a segged bókokat a kornyezetemben , képes letaperolni akár egy kapcsolatban lévő ember egy társasági összejövetelen/ céges bulin . De valahogy mégse kellek a kutyának se. Online se . Szívesen beszélgetnék veled erről ha gondolod írj legalább nem egyedül kell szenvedni ezzel.
márc. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

ha mutatsz egy fotót magadról, megpróbálok segíteni


28F

márc. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!