Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 26 évesen még lehet barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 évesen még lehet barátnőm?

Figyelt kérdés

26 éves srác vagyok de még nem volt barátnőm. Nem érdeklem a lányokat, meg úgy senkit sem, mert barátaim sincsenek és mindig magányos voltam eddig.

Lehet hogy én nem vagyok alkalmas emberi kapcsolatokra? Lézetik ilyen?

Rossz érzés ez nekem mert nagyon magányos, vagyok és néha jó lenne ha lenne valakikkel találkozni. Meg persze egy barátnőnek is örülnék.

Ennyi idősen már mások komoly kapcsolatban vannak, már sokaknak családjuk is van nekem meg még barátnőm sem volt.


márc. 10. 16:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%

Sosem késő!

A kérdés, hogy mitől alakult így. Zárkózott vagy, vagy csak nem kedveltek? Esetleg önértékelési problémáid vannak?

Ma már a huszonévesek is tindereznek, ha nehezen ismerkedsz szerintem az jó kezdőlépés lenne.

márc. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%

Semmi sem lehetetlen (még sokkal idősebb korban sem), de ezért Neked is tenned kell. Járj a barátaiddal, mukatársaiddal ide-oda, ahová ők mennek.

Az unokám 30 fölött ismerkedett meg a párjával. Előtte volt egy évekig tartó kacsolata, de a másik fél dobta őt. Úgy tűnik ők komolyan gondolják.

márc. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
48%
Szocializálódni kellene koma
márc. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%
Simán.
márc. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%

Ugyanilyen voltam, mint Te. Magányos voltam, nem voltak barátaim, csak néhány, de velük is csak a hobbik kötöttek össze. Ahogy 1-es írta, én bazira zárkózott voltam, önértékelési problémáim is voltak, "féltem" a lányok társaságában, sosem mertem kezdeményezni, de még beszélgetni sem nagyon. Én már úgy terveztem, hogy magányos farkasként fogom leélni az életemet. Aztán 25 éves voltam, amikor egy olyan munkahelyre mentem dolgozni, ahol nagyon sok interakció ért, ahol nagyon sok lány is volt és lett is barátnőm, nem is egy, aztán egyikük a feleségem lett (és ez már 15+ éve volt). Továbbra sem vagyok az a társaság középpontja típus, de nem is kell, hogy mindenki az legyen (a feleségemnek éppen pont ez tetszett). Ugyanakkor azóta teljesen megváltozott az életem, kinyíltam, sokkal könnyebben és hatékonyabban ismerkedek (már persze nem úgy...), persze azóta jóval idősebb lettem és a munkám is olyan, hogy folyamatosan kapcsolatokat kell kiépítenem, szóval ez is sokat segített.


Ahogy írta 3-as, szocializálódni kell tehát, illetve a személyiségedet kell kicsit fejleszteni, hogy kitudj törni a bezárkózottságból. Nem könnyű, de lehet rajta dolgozni és ha szeretnél társat is magadnak, akkor elkerülhetetlen is.


Mindenesetre a kérdésedre a válasz, persze, hogy lehet barátnőd ennyi idősen is, csak ne úgy képzeld el, hogy várod a sültgalambot otthon ülve... persze, némileg hátrányból indulsz (tapasztalat hiány), de biztos vannak olyan lányok, akiket éppen Te vonzasz, illetve van sok olyan lány is, aki hasonló helyzetben van, mint Te. De ez csak úgy megy, ha kapcsolatba is tudsz velük kerülni, tehát mozdulj ki!


Akár munkahelyen, akár hobbid kapcsán próbálj meg ismerkedni, persze helyén kezelve a dolgokat, ne a felsőpolcról próbálj először keresgélni.

márc. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
47%
Lehet, nem 40 éves vagy.
márc. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
43%
Lehet, viszont ahhoz tenni kell, nem fog a sült galamb a szádba repülni. Pl.: jár el valamilyen rendezvényre, próbálkozz online társkeresőkön vagy a hobbid által valahogy próbálkozz ismerkedni.
márc. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
40%
Lefőtt már az a bizonyos kávé már. Hiába kérdezed meg hetente újra.
márc. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%

Őszintén? Ha 26 évesen még soha, semmi közöd nem volt a nőkhöz, akkor kvázi esélytelen a dolog.

Ha legalább alkalmi kapcsolataid voltak, randizni eljutottál, nem vagy szűz, akkor még lehet esélyed. Ha alapvetően tudsz ismerkedni, érdekled a nőket, csak eddig nem akart tőled senki komoly kapcsolatot (vagy te nem akartál) esetleg csak peched volt mindig, akkor is van esély.


A szocializáció egy nagy kamu szarság.

Valójában a mai világban jól kell kizéni, minél jobban. Átlagosként nem fognak észrevenni, átlag alattiként meg kifejezetten undorodni fognak tőled, és messziről elkerülnek.


Nekem vannak barátaim, mindig is voltak, mindig is nagy társaságban éltem. Csomó haver, ismerős, mindig voltak közös programok, mentünk ide-oda.

Milyen meglepő ennek ellenére sem érdekeltem a nőket soha. Nagyon nagyon ritkán volt hogy egy-egy csaj minimális érdeklődést mutatott irántam, de legtöbbször nem lett semmi a dologból. Vagy én nem akartam vagy ők nem voltak hajlandó komolyabban belemenni a dologba.


Attól még hogy eljársz valahova és sok barátod, haverod van nem lesz csajod. Ez nem ezen múlik, saját tapasztalatból írom. Sőt, még rosszabbul is járhatsz, főleg ha több haverod is tipikus "csajozógép" vagy éppen fényévekkel jobban néz ki nálad. Akkor a minimálisnál is kevesebb esélyed lesz, hogy majd pont téged szemel ki valami lány. Nem fog.


Összpontosíts a kinézetedre. Még nincs késő 26 évesen változtatni. Ha ennyire nőt akarsz magadnak, nézzél ki magadhoz képest a lehető legjobban, talán elég lesz.

Kezdheted olyan dolgokkal, minthogy jobban öltözködsz, jobban figyelsz a megjelenésedre, jobb frizura, esetleg szakáll/borosta növesztése. Persze az sem mindegy melyik korosztálynak akarsz tetszeni. Az igazán fiatalokhoz már idős vagy a saját korosztályodhoz pedig nézd meg mik az aktuális szépség ideálok.

Pl:. ha megnézed melyik korodbeli celebet követi a legtöbb csaj, az egy jó kiindulási pont lehet, lemásolod a külső megjelenését és lehet lesz egy kis sikered.

Aztán ha ez nem megy akkor érdemes elkezdened edzeni, jobb formába kerülni, de fontos, hogy ne egy ogrévé gyúrd magad, csak olyan normál, sportos testalkatod legyen.

Nyilván nem árt ha nem vagy alacsony, minél alacsonyabb vagy annál nehezebb a dolog. De olyan 180cm-es magasággal már van esély.

Aztán ha ezek sem jönnek be akkor akár keményebb módszerkehez is folyamodhatsz, pl. plasztikai sebészet. Manapság már nem ördögtől való dolog férfiak esetében sem a különböző szépészeti beavatkozások igénybe vétele.


Lényeg a lényeg: a KÜLSŐ AZ ELSŐDLEGES. Ezt jól jegyezd meg! A külsődet látják először, az alapján fognak az emberek ítéletet mondani rólad. Utólag pedig az ilyen berögzött véleményt nehéz megváltoztatni. Ezért fontos, hogy a lehető legjobban nézz ki. Szóval mindenképpen erre koncentrálj.

márc. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

9-es: "[...] érdemes elkezdened edzeni, jobb formába kerülni, de fontos, hogy ne egy ogrévé gyúrd magad, csak olyan normál, sportos testalkatod legyen."


Ezzel nagyon egyetértek. Én eléggé elhagytam magam, túlsúlyos voltam, nulla szinten foglalkoztam a külsőmmel. Kutyát sem érdekeltem. Aztán csináltam egy hatalmas életmódváltást, teljesen új táplálkozási rendszert vetettem be, és közben elkezdtem sportolni, edzeni, meg ilyen apróság, hogy a munkahelyre sem autóval jártam/járok, mint évekig előtte, hanem gyalog (ez napi ~4 km oda vissza, nem sok, de több, mint a semmi).


Néhány hónap alatt ledobtam 25 kg-t, az edzésnek köszönhetően pedig teljesen megváltozott a testem, ezáltal a megjelenésem/kiállásom/tartásom is. Ahogy írod, és ez nagyon tetszik, hogy én sem kigyúrt állat szintre akartam eljutni, felfújt műizmokkal, hanem amolyan katonás/sportos izomzat volt a célom és ezt próbálom tartani már régóta.


Emellett igen, az öltözködés is nagyon fontos, azon is változtattam én is annak idején, amikor érzékeltem, hogy totál igénytelen vagyok ezen a téren. Kis túlzással volt két pólom, egy nadrágom, 'oszt jó'van. Azok is mind lógtak rajtam annak ellenére is, hogy túlsúlyos voltam. Nettó csődtömegnek tűnhettem.


Szóval, 180 fokos fordulatváltást eszközöltem és az eredmény nem maradt el: főleg akikkel ritkábban találkoztam, el voltak képedve és kérdezték, hogy mit hogyan csináltam, hogy így megváltoztam (pozitív értelemben).


És persze nem utolsósorban, voltak/vannak folyamatosan "közeledések" csajoktól is. Mondjuk én nős vagyok már azóta, de azért nem esik rosszul az embernek, ha kap pozitív visszajelzéseket az ellenkező neműektől :) Akármennyire is nem akarok ismerkedni perpillanat, azért ez egy fontos dolog. Mindenképp önbizalom növelő tényező.


Hát, a másik dolog, a magasság egy sarkalatos dolog, azzal viszont nehéz mit kezdeni. De sajnos tény, hogy az alacsonyabbak hátrányból indulnak, bár vannak extra alacsony lányok is, akik nem feltétlenül 180cm felett keresnek párt maguknak. Én sem vagyok magas, de ahogy írtam, nős vagyok, a feleségem még nálam is alacsonyabb, így ez most perpillanat kevésbé érdekel.

márc. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!