Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 26 évesen még lehet barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 évesen még lehet barátnőm?

Figyelt kérdés

26 éves srác vagyok de még nem volt barátnőm. Nem érdeklem a lányokat, meg úgy senkit sem, mert barátaim sincsenek és mindig magányos voltam eddig.

Lehet hogy én nem vagyok alkalmas emberi kapcsolatokra? Lézetik ilyen?

Rossz érzés ez nekem mert nagyon magányos, vagyok és néha jó lenne ha lenne valakikkel találkozni. Meg persze egy barátnőnek is örülnék.

Ennyi idősen már mások komoly kapcsolatban vannak, már sokaknak családjuk is van nekem meg még barátnőm sem volt.


márc. 10. 16:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

10-es: látod a saját példád is bizonyítja, hogy igenis a külső az elsődleges. Olyannyira, hogy a külső drasztikus javuása az életminőségedre is kihatással van, minden téren.

Ennek ellénre itt mindig jönnek a bullshit szöveggekkel, még véletlenül sem a valódi megoldást javasolja senki sem.

Persze nem árt ha valaki tud kommunikálni, de azt hiszem ez leginkább a környezeted hozzád való viszonyától függ. Ha alapvetően jól fogadnak, érdeklődnek irántad az emberek, nem fogsz "furcsának, nyominak, lúzernek" tűnni. Márpedig minél jobb a külsőd, annál valószínűbb, hogy érdekes leszel a többieknek.

márc. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
33%
Nem.
márc. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

11-es: igen, így van, ám a szocializódás is elengedhetetlen. És a kérdező csak erről írt, a külsejéről nem. Azt írta, hogy "barátaim sincsenek és mindig magányos voltam eddig."


Hiába hozza magát formába és hiába fog szuperul kinézni, ha közben meg továbbra is magányos marad, ha nem mozdul ki, nem jár társaságba. Ugyanúgy nem fog bekopogtatni hozzá senki, hogy "hé, itt vagyok!".


Szóval ezt a két dolgot kellene neki fejlesztenie: külalak/megjelenés és kapcsolatok kiépítése.

márc. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Persze
márc. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

13-as: ha jó formába akar jönni akkor nagyjából a legkézenfekvőbb megoldás, ha eljár edzőterembe. Az ilyen edzőtermi fizikum a legjobb ha nőzni akarsz azért ez tény.

Szóval ha már eljár edzőterembe, akkor gondolom nem egyedül lesz ott tehát lesz egy közeg akikkel tud szocializálódni. Nem kell nagy dolgokra gondolni, de minimális interakció biztosan lesz a többi edzőtermi emberrel, aztán ki tudja, lehet lesznek haverok, barátok is onnét.

Meg ha jól nézel ki akkor teszetosza módon is odamehetsz, odacsapódhatsz társaságokhoz, nem fognak kinézni. Én még SOHA nem láttam olyat, hogy egy aranyos, szép csaj mondjuk odament egy társasághoz és durván, elutasítóan elküldték volna, vagy egy magas, jóképű, izmos sráccal szarul, megalázóan viselkedtek volna.

Szóval ha férfiként is nagyon jól nézel ki, simán lehet ,hogy beülsz akár tök egyedül egy kocsmába, szórakozóhelyre és odajön hozzád egy-egy csaj, beszélgetést kezdeményeznek. Akármennyire nulla szinten van a szociális érzéked.

Saját példám is ez, anno még nem néztem ki rosszul (kicsit átlag feletti külső) simán odajöttek hozzám random csajok (nem sűrűn azért, de előfordult). Így lett barátnőm is.

Van egy haverom is, ő is elég béna a csajozásban, de jól néz ki, magas, jóképű. Odamegy random csajokhoz nagyon béna, szar szöveget nyom le nekik, de szinte mindegyik vevő rá és röhögnek a szánalmas, béna poénjain, csak mert jól néz ki.

márc. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!