Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya emberek miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya emberek miért nem tesznek ki fotót társkeresőre?

Figyelt kérdés
Egyszer úgyis eljön az igazság pillanata? Mi ennek az értelme? Mert tény, hogy a külső mindenkinél számít. Akinek kisebb mértékben lényeges, annak az első pillanatban is kisebb mértékben mész lényeges
márc. 10. 19:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%

Én ki teszek képet nem titkolom, és tényleg csúnya lehetek mert 0 match évek óta.


29F


Ez van ezt kell szeretni puff neki xd.

márc. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
14%
Akár hiszed akár nem... Létezik olyan hogy beszélgetsz valakivel megkedveled és aztán nem/kevésbé érdekel hogy néz ki. De ha egyből látod, esélyt sem adsz neki. Mellesleg a szerinted csúnya ember lehet úgy van vele hogy két mondat után rájön hogy nem érdemes rád egy percet sem pazarolni így nem kell tudnod hogy néz ki ha úgy sem lesz semmi. Ilyen egyszerű. Vagy van amit még nem értesz?
márc. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%

2# a mai világban a beszélgetésig sem jutsz el ha hozzám hasonló rondaság vagy, az első pár másodpercben el dől minden a kép alapján.


És ez jól is van így, én teljesen megértem, hogy egy nő nem pazarol időt egy hozzám hasonló rondaságra.

márc. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Aki csúnya, az fotón általában még csúnyább. Kivéve ha profi fotós által készített képeket tölt fel, de akkor meg amiatt megy a reklamáció és a kamut kiáltás.
márc. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#4 ez mind csak kifogás
márc. 10. 20:29
 6/13 anonim ***** válasza:
Azt hiszik, ezzel át tudják verni a "rendszert". Hátha vki megszereti a személyiségüket, és aztán el tud tekinteni a külső felett. Csak épp abba nem gondolnak bele, hogy manapság már gyanús, ha nincs fent fotó, és az első gondolata vkinek, aki meglátja a profilt az, hogy "biztos ronda... és még sunyiskodik is"... esetleg az, hogy vmi félrek..ró tuskó, aki azért nem tesz fel képet, nehogy lebukjon az asszony / kan előtt.
márc. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

5: Nem az. Nő vagyok. Csúnya. Páran már mondták is nekem, hogy képeken sokkal inkább az vagyok. Raktam ki társkeresőre, mert gyakorlatilag "muszáj", nem nagyon lehet megúszni. Gondolom, ki is került a profilomról egy screenshot a trash of tinder csoportba, napiszarra vagy valami hasonló jellegűre... Ezt a szégyent nem minden csúnya ember vállalja. De a társkeresős eredmény is magáért beszélt: nagyon kevés érdeklődő, azok is sokkal "rosszabbak", mint akik élőben néha-néha megnéznek (mármint nem szörnyülködve vagy egyéb negatív módon). Volt, hogy kipróbáltam fotós által készített képekkel, akkor meg jött az, hogy de küldjek friss szelfit, videohívásozzunk stb., mert őket verték már át elegen.

4

márc. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%
Azok akik magukat csúnyának titulálják csak annyit mondanék, hogy lehet bűnrondák vagytok, jóval az átlag alatt, de ez mindkét nemre igaz és az lehetetlen, hogy ne találjatok valakit magatoknak, ha igazán akartok. Én láttam már olyan szélsőségesen csúf embereket párban, hogy freakshow-ban simán felléphetnének, de boldogok voltak együtt és nem kell attól féljenek, hogy valaki elszereti tőlük a párjukat.
márc. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Ferfiak azért nem tesznek ki fotót (egész alakosat) hogy elrejtsék ha dagadtak. Mert aki túlsúlyos az a nők 95 % nál kuka.
márc. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Azt hiszik hogy majd a belsőjük miatt szerelmes leszel és nem számít majd a külső
márc. 11. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!