Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tartsam fenn az érdeklő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tartsam fenn az érdeklődést egy nőnél? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Sokat beszéltem egy nővel neten. De már ritkán ír. Mit kérdezzek tőle, hogy biztosan vissza írjon?

márc. 10. 21:50
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

#6 "Amúgy meg nem mindegy, hogy egy vadidegen nő, akit az életben nem láttál, mit csinál?"


Jót röhögtem rajtad.🤣 Ezzel a nővel 5 alkalommal szexeltem, és ott aludtam nála. És szeretnék vele továbbra is szexelni.

márc. 10. 23:07
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok gondolatolvasó. Csak annyit mondtál, hogy sokat beszéltél vele neten 🤷‍♀️
márc. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
80%

Ha egy csajnak bejössz, az szó szerint bármire képes és le se fogod tudni vakarni magadról.


Ez a nő sz@rik rád.

márc. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
85%
Lehet megunta, hogy csak szexre jó és szépen mást keress helyetted...
márc. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Ő is csak szexet akart velem. Ez meg lett beszélve, hogy nem lesz köztünk több csak szex.
márc. 10. 23:29
 16/25 A kérdező kommentje:

"Ha egy csajnak bejössz, az szó szerint bármire képes és le se fogod tudni vakarni magadról."


Ez egy városi legenda. Mert én a 40 évem alatt nem találtam egy ilyen nőt sem

márc. 10. 23:30
 17/25 anonim ***** válasza:
81%

#16 Mert nem jöttél be senkinek. Az írásodból is sugárzik, hogy egy unalmas szürke kisegér vagy.


Nem neked kell futni egy nő után, neked kell elérni, hogy ő akarjon téged.

Ennyire egyszerű a képlet.

márc. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Te rólad sugárzik, hogy bunkó, faragatlan tuskó vagy. Nem ismersz engem. Inkább te vagy az unalmas szürke patkány. Persze nem kell futni egy nő után, de a férfi udvarol a nőnek, nem fordítva.
márc. 10. 23:57
 19/25 anonim ***** válasza:
80%

Az meg fel sem merül benned, hogy esetleg dolga, van, él, létezik, intézkedik. Nem mindenki ül ám otthon anyuci szoknyája mellett, ahol ki van nyalva a se**e is, és semmi dolga.

Adj neki időt, de ne add csak arra várj, hogy ő keressen. Ő a nő, neked is fel kell keltened az ő érdeklődését, de mi nem udvarolhatunk helyetted!

márc. 11. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
#19 Én egyedül élek te agyhalott! Semmit sem tudsz rólam, de azt feltételezed, hogy én anyámmal élek. Hát most tévedtél.
márc. 11. 05:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!