Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresős sztori. Tökéletes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresős sztori. Tökéletes egyezés, minden klappol. Ráírok. Sokat csalódott hölgy átlagos alkatú(162/78), kedves megértő macit keres. Én mackós alkat vagyok(180/88), megpróbálok beszélgetni. Felháborodik. Miért?

Figyelt kérdés
Rövidíteni kellett, itt folytatom. Felháborodott, hogy nem ilyen mangalicára gondolt, hanem egy izmos de nem kigyúrt pasira. Lányok miért nem lehet ezt így leírni? Társkeresőkön olyan férfitöbblet van, hogy válogatni lehet. Bár azt, hogy mire, az már kérdéses.

#Érdemes társkeresőzni?
márc. 12. 13:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Ez komoly? 😂
márc. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
27%

Te mackós alkat vagy, a hölgy viszont ne haragudj, de nem átlagos alkatú, sőt több mint töltött galamb.

158 cm vagyok és 53 kg. Én vagyok átlagos alkat.

márc. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
60%
Plussz enyhe túlsúlyos az már "mackós"? Xd
márc. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ezt azért nem írtam, mert kifejezetten tetszenek az olyan testalkatú hölgyek.
márc. 12. 13:41
 5/16 anonim ***** válasza:
13%
Gyakori népe szerint rajtad is van 18-20 kg plusz kérdező..
márc. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
31%
88 az kilogramra tökéletes lenne. Legalább nem csontkollekció. De mondjuk a testzsírszázalék is számít, ha az összes kilód nagy része csont bőr és háj, akkor lehet hogy zsíros vagy ennyi kilóval is.
márc. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A csaj zsírosabb.
márc. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
47%

"158 cm vagyok és 53 kg. Én vagyok átlagos alkat."


Nem. Magyarországon férfiak és nők közt is több a túlsúlyos, ők az átlag.


Te jól nézel ki, és miattad mondják, hogy 40 kilósan is dagadt lennél.

márc. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

8


A kinézetnél nem úgy számolnak hogy amiből a legtöbb van az = átlag. Hanem aki túlsúlyos az élből átlag Alatti.

márc. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

9, ja igen, tudom, ezt kifejtette nekem valaki, 10-es meg nem is létezik, mert az egy tökéletes ábránd.


Ha a kinézetnél nézed, akkor szubjektív.

márc. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!