Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresős sztori. Tökéletes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresős sztori. Tökéletes egyezés, minden klappol. Ráírok. Sokat csalódott hölgy átlagos alkatú(162/78), kedves megértő macit keres. Én mackós alkat vagyok(180/88), megpróbálok beszélgetni. Felháborodik. Miért?

Figyelt kérdés
Rövidíteni kellett, itt folytatom. Felháborodott, hogy nem ilyen mangalicára gondolt, hanem egy izmos de nem kigyúrt pasira. Lányok miért nem lehet ezt így leírni? Társkeresőkön olyan férfitöbblet van, hogy válogatni lehet. Bár azt, hogy mire, az már kérdéses.

#Érdemes társkeresőzni?
márc. 12. 13:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"nem ilyen mangalicára gondolt, hanem egy izmos de nem kigyúrt pasira"


A maci egy izmos állat

Te gondolkodsz rosszul

márc. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
63%
Mégha a 9. hónapban lenne, a hölgy inkább mangalica. Meg mire gondolt. Kit érdekel, írja le azt, ne a mackót. Örülj, hogy nem lettél vele kapcsolatban.
márc. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Csodálkozva olvasom ezt én, aki a dagi 130-140 kilós pasikra indul.
márc. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Már elengedtem. Viszont akkor írja le nyugodtan, hogy csak izmos pasi érdekli. Amíg sportoltam addig is 81-82 kiló voltam.
márc. 12. 16:55
 15/17 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy nem vagy az esete.

Mert a csaj igencsak bunkó stilusban beszélt.

márc. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 mikeXxX ***** válasza:

Èn meg 176 ès 90kg 😆 de èn izmos vagyok de ezentúl lehet èn is ezt írom ki egy párkeresőre mackós alkatú vagyok 😆!

Ne foglalkozz vele ki mit mond egy ilyen társkereső leginkább csak húspiac nem kell ennyire komolyan venni! 44f

márc. 13. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
lehet hogy mondtál valamit neki
tegnap 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!