Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tud engem senki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tud engem senki szeretni?

Figyelt kérdés
33 éves nő vagyok. Egy ideje már nem volt kapcsolatom, nem is vágytam rá. De mióta újra nyitott vagyok az ismerkedésre, már sokadjára fordul elő velem, hogy valaki visszautasít, nem sokkal azután, hogy megismerkedtünk. Megvolt 1-2 randi, a szexig még el sem jutunk és vagy ghosting-olnak vagy írnak valami szöveget, hogy nem illünk össze és/vagy én jobbat érdemlek náluk, stb. Tudom, hogy ez lerázó szöveg. Nem értem mi lehet a probléma, a legtöbb esetben ezek a férfiak kezdeményeznek és még nagyon lelkesek az elején. Nem gondolom, hogy a külsőmmel lenne baj, képen is úgy nézek ki, mint élőben. Akkor is leráznak, ha a randin egyébként jól éreztük magunkat, ezért is érthetetlen a dolog számomra. Kezdem azt gondolni, hogy engem valamiért nem lehet szeretni.

márc. 12. 14:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
30%
lelkibeteg vagy
márc. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%
Nem hozzád való férfiakkal randiztál, ennyi.
márc. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem azzal nincs baj, ha a masik felismeri, hogy nem illetek ossze. Ha jobb lenne az emberismereted, akkor te is latnad. A jol erezzuk magukat a randin, egy szukseges, de nem elegseges feltetel. Talan ok jobban tudjak, kit keresnek, ezert nekik szuk a megfelelo emberek halmaza, te meg kevesbe tudod, igy barki lehet. A nyitottsag nem az, hogy mindenkivel ismerkedsz, hanem az, hogy nyitott vagy a megkeresesre, de eleg jol korul tudod hatarolni, hogy milyen ferfit keresel. Ha nem, akkor konnyen mellefoghatsz egy ilyonnal, aki ugyanugy fogalmatlanul keres mint te, es az egesz kapcsolatotok arrol szol majd, hogy egymashoz akartok csiszolodni, mikozben a vak is latja, hogy remenytelen. A boldog parkapcsolathoz jo on es emberismeret kell. Kulonben tenyleg lutri, vagy esetleg jo osztonon mulik, hogy mibe cseppensz.
márc. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
79%
Egyszerű a képlet. Valami a személyiségedben vagy viselkedésedben nem jön be nekik.
márc. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
12%
a nők 98% nak nincs ilyen gondja,érdekes
márc. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
17%
Lehet hogy büdös a szád vagy mittudomén.
márc. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
51%
Akkor legalább átérzed, hogy mit érzünk mi férfiak amikor ezt csináljátok velünk.
márc. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
53%
Mert femcel vagy.
márc. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
94%

Márpedig 2 dolog lehetséges.


1. mégsem tetszel nekik....mert ha tetszenél akkor egész biztos, hogy legalább szexig veled maradnának.


2. elviselhetetlen természeted van. vagy valami nagyon gáz a magánéleteddel, vagy 3-4 gyereket akarsz

márc. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
46%
Írj ha Csongrád megyei vagy
márc. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!