Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gáz ha számít a leendő barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha számít a leendő barátnőm keresete?

Figyelt kérdés
Én jól keresek, tettem is érte. Nem tudnám valamiért elképzelni egy ügyintéző nővel a dolgot, aki keres kemény 350k-t és nem is akar ebből kiszakadni.
márc. 16. 14:07
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
89%

#8: Azért nem írják, mert kétszínűek. Vagy nem ők írták azokat a válaszokat a többi kérdés alá.



Azt vársz el amit csak akarsz ugyanúgy mint a nők. Vagy egyedül maradsz, vagy valaki mellett kikötsz.

márc. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
77%
Nem az számít, hogy mit melózik, hanem az, hogy mennyit keres? Én pl. rendőrségen dolizom, marha szrul fizet, 300 nettót, tehát még annyit sem amennyit leírtál. De legalább jó nagy a felelősségem. Mondjuk gondolkodom is azon, hogy elmegyek a versenyszférába, többért, fele ennyi felelősséggel és akkor még helyben is lenne.
márc. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
83%
Én kvára leszarom, hogy neked mi számít. 🤷‍♀️
márc. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
63%
Akkor nem gáz ha a nő is hasonló beállítottságú. Ha ennek az ellentéte, akkor gáz. Már ha már eleve kapcsolatban derül ez ki. Ha csak ismerkedsz akkor igazából olyan elvárásokat támasztasz amilyeneket akarsz. Bár nekem pl furi.
márc. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz! 2x ennyi már ok?
márc. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
100%
Te döntöd el, ha neked ez fontos, akkor tarsd a szemed előtt. Ne adj le az igényeidből/elvárásaidból. Nem gáz.
márc. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
23%
Ma már a nők is kereshetnek ugyanannyit, vagy többet is, mint egy férfi. Innentől kezdve racionális és indokolt, hogy a férfinek sem mindegy, hogy mennyit keres egy nő. Az aranyásókat egy ilyen világban el kell törölni a föld színéről.
márc. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
85%

Annyiszor megkérdezed ezt, hogy megkérdőjelezem azt, van-e egyáltalán munkád.


Az életben mi van? Mert ide leírhatod, de engem érdekel, mit teszel a valóságban.

márc. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
50%

17

Általában azok sírnak az aranyások miatt, akiknél pont nincs mit kiásni! 😏 rengeteg férfi van, akinek nem fontos a nő keresete és rengeteg férfi boldog, ha a negativ tulajdonságait egzidztenciaval tudja kompenzalni. Én nem keresek sokat, (netto 600 körül) de elvárom a férfitol, hogy nalam jobban keressen, kulonben nem igazan tudok rá férfiként nézni.

márc. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
40%
Nem gáz, ez a normális.
márc. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!