Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gáz ha számít a leendő barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha számít a leendő barátnőm keresete?

Figyelt kérdés
Én jól keresek, tettem is érte. Nem tudnám valamiért elképzelni egy ügyintéző nővel a dolgot, aki keres kemény 350k-t és nem is akar ebből kiszakadni.
márc. 16. 14:07
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem, hát nem. Mindenkinél vannak kitételek. Más meg dohányost nem akar.
márc. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
34%

Nekem meg te vagy gáz kérdező, ugyanis nem vagyok hajlandó összeállni egy jól kereső de smucig palival, akibe annyi férfiasság sem szorult, hogy támogatni tudja a nőt, akinek saját szerényebb keresete van.

Ugyanis alap férfiasság nem a nő pénztárcájában turkálni, hanem nagykelkűnek és önzetlennek lenni. Egy férfi ettől férfi, hogy el fogja tudni tartani a családját. Akiben nincs meg ez az ősi ösztön, az számomra férfiatlan és kicsinyes.

Szerencsére soha nem is hallottam a környezetemben ilyen pasiról. De úgy látszik elvétve kóvályog egy egy lúzer. Na ezek maradnak egyedül.

márc. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
71%
22, nőként nem értek egyet veled. A kérdezővel se, de ő hetente többször kiírja ezt a troll kérdést.
márc. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 A kérdező kommentje:
22 - tipik aranyaso aki elvárja hogy eltartsak es a férfi minden dologról lemondjon amihez pénz kell az o baromságai miatt. Az ilyenektol akarom megóvni magam, ezért írtam ki a kérdést 😃
márc. 16. 17:31
 25/51 anonim ***** válasza:
29%
Ugye gyereket se akarsz?
márc. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
76%

Nem gáz, a te dolgod.


De azért illik figyelembe venni, hogy a nők alapból hátrányban vannak a munkaerőpiacon, mert gyerekük lesz/van, tehát nem reális elvárás, hogy ugyanannyit keressen, mint te férfi létedre, akinél fel sem merül, hogy gyedre megy, aztán mindig táppénzen lesz a gyerekkel.

márc. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 A kérdező kommentje:

25 - Ti se akartok, csak akkor kerül szoba ha ilyen típusú beszélgetés van. Amúgy meg utazgatni akartok meg ilyenek, ezért kell a jó egzisztencia a férfitól.


Amúgy könnyebb gyereket vállalni és arra előre spórolni egy olyan nővel, aki vitte is valamire és nem csak hónapról hónapra el, a pasiján kvázi eloskodve. Tudod egy gyereket általában terveznek és az anyagi részével is terveznek a normálisabb párok. Aki nem, az tipikusan az alja.

márc. 16. 17:46
 28/51 anonim ***** válasza:
54%
Sporolj csak és vállalja 30-40 évesen gyereket amikor már türelmes nem lest hozzá. Nekem már nagyok a gyerekeim. Nem bánták meg. De neked az életben nem lest se páros se gyereked.
márc. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
76%
Te sértődsz meg mint egy proli. Nekem még van az ami neked sose. Feltétel nélküli szerelem.
márc. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 A kérdező kommentje:
30 - aha, feltétel nélküli szerelem 😂🤡🤡🤡🤡
márc. 16. 17:54
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!