Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nagy elvárás ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nagy elvárás ez a leendő barátnőmtől?

Figyelt kérdés

Elég jól keresek és egyszerűen beleuntam abba, hogy a "csóró" csajok rajtam akarnak felmászni és kvázi velem akarnak minden nagyobb kiadást fizettetni, mert nekik nem telik rá.


Volt egy barátnőm aki hasonlóan keresett mint én, ott nem is volt ilyen gond. Vele szétmentünk, mert emberileg nem egymást kerestük. Azóta egyszerűen ismét ott tartok, hogy csak ilyen jelentősen alacsonyabb keresetű nők kerülnek az utamba, akiktől félek, hogy olyanok mint az előző 3 ilyen csaj.


Hol lehet normális egzisztenciával rendelkező nőket találni? A normális egzisztencia alatt az alábbiakat értem: önállóan él, autója van, legalább 450e forintot keres. Vidéki vagyok és itt elég nehéz ilyen attribútumokkal párt találni.


29F


márc. 11. 08:52
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
75%
Hol ismerkedsz?
márc. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
53%
Nagyvárosban.
márc. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
75%

1.

Nem vezeted be, hogy minden költséget te állsz.


Pl. az “együtt megyünk” nyaralni és a “meghívlak nyaralni”, nem ugyanaz.


2.

Rád talál a szerelem, és akkor már nem mérlegelsz anyagilag. Együtt vágtok bele a közös életbe.


Vagy egyedül maradsz.

márc. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
77%

Nem ritka az ilyen kifakadást követően egy fordított helyzetbe csöppenni.

Pl. menthetetlenül, zsibbasztóan, fülig szerelmes leszel. Aztán kiderül, hogy a hölgy jövedelme cca. havi 1,5 millió.


Akkor meg a komplexusaid dübörögnének.

márc. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
77%
Költözz Ámerikába üzleti negyedbe, vagy Svájcba. Szia!
márc. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
81%
Tehat mindegy hogy nez ki, csak hozza az anyagi reszet? Multis kornyezetben, egy jol kvalifikalt no megkeresi ezt. De ha igy keresel, abbol nem sok szerelem lesz.
márc. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
16%

Hát, nem neveletlen nőkkel kell összejönni, hanem olyannal, akik erkölcsileg is érett szinten vannak.

Az ilyen nők mondjuk nem vidéken vannak a romák között, hanem vagy elhúztak külföldre, vagy valami nagyvárosban.

Nekem itt vidéken eszembe nem jutna ismerkedni, ránézésre is, meg face profil alapján is nagyon ellenszenvesek az itteni nők.

márc. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

1 - Online és ha van lehetőségem, akkor kontakt.


3 - Sose vezettem be ilyet, valamiért alapból "elvártnak" tűnt a dolog. Pl. az egyiknél mikor mondtam, hogy biztos nem megyünk évente 3x üdülni (és ezzel egy időben elzártam a pénzcsapot) , akkor pár hét múlva hirtelen elmúlt a láng.

márc. 11. 09:02
 9/30 anonim ***** válasza:
64%
Én is szép, okos, csinos és gazdag nőt akarok. Majd írd meg, hogy mi volt a megoldóképlet! Szevassz!
márc. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

4 - Nem bántásból, de ez egy nagyon ritka eset. Nettó 1,5m forintot szerintem Magyarországon jó ha a nők 3%-a keres.


6 - Ők is ezt nézik és sikerül is nekik.


7 - Ebben lehet valami. Nekem itt van jó munkahelyem, ezért maradtam itt. Nem gond a 40-50km távolság se, van autóm és van pénzem is tankolni. :D

márc. 11. 09:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!