Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 37 éves átlagos diplomás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

37 éves átlagos diplomás férfiként milyen esélyeim vannak társkereső piacon? Lehet még 30-34 év közötti barátnőm, családom pár év múlva? Lefőtt volna a kávé? Mik a meglátásaitok?

Figyelt kérdés

márc. 20. 13:55
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
17%
Nem írta hogy sose volt kapcsolata
márc. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

Nem igazán volt csak próbálkozások, aztán jött a covid és a randizás is leállt.


2022 óta ismerkedek intenzívebben. Valószínűleg túl magasak az elvárásaim. Ezt próbálom lentebb adni.

márc. 20. 14:37
 13/28 anonim ***** válasza:
16%
vagy el kéne felejteni a magyar nőket és egyből megoldódna a dolog
márc. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem a legtöbb ilyen korú nőnek nem lesz szimpatikus, hogy sosem volt komoly kapcsolatod. Esetleg a 20-as korosztály jöhetne szoba tapasztalat alapjan, de hozzájuk meg idős vagy.
márc. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
76%
Kb. az elmúlt 20 évben mit csináltál?
márc. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
64%
Mikor mindent is a covidra fogunk..
márc. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
82%
Mit csinálsz konkrétan? Soha nem írod le, hogy kiknél, hol próbálkozol, csak hogy a pap azt mondta, lehet csajod.
márc. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
68%

37 éves vagy, és mindössze másfél-két éve ismerkedsz?


Nem azért, de ahogy előttem is írták: mit csináltál az előtte lévő 20-ban?


terápiába jártál? Mert akkor oké, ha te 20 évnyi önismerettel kezdesz most keresni, akkor minden esélyed megvan rá, hogy találsz megfelelő partnert.


De ha se karrier, se önismeret, se semmi nincs a hátad mögött ennyi idősen, akkor az esélyeid minimálisak. Mert fogalmad sincsen, hogy hogyan kell viselkedni egy emberi kapcsolatban.

márc. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
75%

A hitgyüliben sem akadtál valami mutatós menyecskére?

Nekem mindem reggel lefő a kávé, nem tudom, nálad is?

Örülök, hogy megint megkérdezted, már vártam.

márc. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
60%

semmi gond, mi lenne azokkal amik most válnának nekik is újra kell kezdeni nem?

Szóval a kérdésre a válasz, hogy te mekkora jelentőséget teszel erre a problémára attól függ a nehézség. Ha súlyzókat pakolsz rá és nehéznek éled meg az csakis tőled függ érted?

Ha könnyűnek gondolod akkor az lesz, ha tragédiának akkor saját magad szabotálod.

márc. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!