Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg baj, ha nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg baj, ha nem akarok barátnőt 31 évesen?

Figyelt kérdés

A környezetem azt mondja, hogy "h*lye vagy te", meg "később megbánod" stb stb... Viszont én teljesen jól elvagyok így is, emellett van hobbim: gaming. Úgy vagyok vele, hogy ha nagyon akarok valakit találni, azt később is megtehetem. Ez ekkora baj? Nem vagyunk egyformák, és én ebbe nem látok semmi kivetnivalót.


31/F


márc. 22. 00:37
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
76%
Nem baj, ők sem akarnak téged...:D
márc. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
A kérdés azért fogalmazódott meg bennem, mert kb a környezetem mind ezt mondja, hogy ez nem igazán jó így, pedig nekem teljesen megfelel, és nem is akarok ezen változtatni. Jajj, most hogy ebbe a kategóriába írtam, már rögtön arra kell gondolni, hogy csak áltatom magam ezzel. Ahh... Semmi értelme a mostani kapcsolatoknak, mind csak félremennek és megcsalják egymást, utána visszamennek a másikhoz, mutatják hogy minden szép és jó de persze nem így van. Eljegyzés, gyerek...?! Vicc...:DD Egyébként miért is ne lehetne olyan ember aki a hobbijának, és a munkának él??
márc. 22. 23:44
 13/31 anonim ***** válasza:
30%
én is játszok évek óta , de már sokszor nagyon unalmas és azt érzem csak idopazarlas.. a jatekra akkor erdemes sok idot szanni ha profi vagy moba vagy valamilyen fps jatekban amiben versenyezni tudsz és ezaltal pénzt keresni .. logikusan gondolkodva heti 5-6 ora jatek okés a tobbinek semmi ertelme es celja. F
márc. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
76%

Sokkal rosszabb azoknak, akik a társadalmi elvárások miatt kapcsolatban vannak, és csak veszekednek egymással, folyton féltékenykednek meg idegesítik egymást.


Neked nem szól senki, hogy vidd le a szemetet, nem nyafog, hogy miért maradsz ki 8 után, hogy kivel mész és miért stb., legalább nyugtod van, ez sokkal fontosabb, hidd el. Azzal meg ne törődj, hogy mások mit gondolnak.

márc. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
64%
14. 13 as vagyok , ez teljesen igaz. Aki régota el egyedul az tudja a pozitiv -negativ reszeit ,viszont egy no be is tudja aranyozni a ferfi eletet es motivalni is kepes. Minden sikeres ferfi mellett all egy tamogato no.
márc. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Erre van az a klasszikus közmondás, hogy savanyú a szőlő. Persze, hogy nem akarsz barátnőt, hiszen nem is találnál. Így egyszerűbb azt mondani, hogy neked nincs is rá szükséged. De ha egy bombanő elkezdene hajtani rád, akkor is nemet mondanál neki, mondván, hogy te elvagy a gaminggel? Na, akkor tényleg nem vagy normális. Persze lássuk be, erre elég kicsi az esély.
márc. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
87%
16. Van akinek mar az is bomba ha van ketto melle meg egy luk ahova beteheti.
márc. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
50%
Mégis kit érdekel a te magán életed? Nekem csak az a lényeg, hogy az enyém legyen jó.
márc. 26. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Ha te valóban boldogulsz így azzal semmi gond és senkinek semmi köze hozzá! Viszont nekem a bátyám korodbeli aki ugyanezt állítja hogy ő nem akar párt, gyereket stb (sose volt nője tudtommal), de közbe anyáméknál döglik szabadidejében (neki ennyi hobbi sincs), beleugat abba hogy nekem ki a párom, kik a barátaim, miért élek normális szociális életet.. Na ez felháborító számomra, ha nem vagy ilyen akkor sztem szard le ki mit mond. Csak azért írtam ezt le mert testvéremnek se tetszik ha belemagyarázok az életébe miközbe én csak “visszaadom”.
ápr. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem tapintatlanság ilyenekkel csesztetni valakit.

Nekem is vannak szingli ismerőseim, és bár nekem is fura, hogy egyedül vannak, nem hozom fel. Fogalmam sincs miért nincs barátnője, trauma érte, impotens, antiszociális, mit tudom én. Ez mindenkinek a magánügye.

ápr. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!