Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Tinderen meg Badoo-n miért...

Tinderen meg Badoo-n miért nincs sohasem match-em?

Figyelt kérdés

Pedig szerintem elég jó képek vannak kint rólam, bemutatkozásom is van:


"Célom egy olyan lányt találni, akivel élvezzük egymás társaságát, hasonlóan gondolkodunk és jól érezhetjük magunkat. Akivel bejárhatjuk a világot, mert szeretnék sokat utazni és minél több helyre eljutni. Remélem te leszel az akivel ezt megvalósíthatom!"


Konkrétan jó, ha havonta egy matchem van a két platformon együtt. Nem tudom miért.


22/F


Srácok! Másnál is ez a helyzet? Lányok? Nálatok hogy van ez?


Köszi a válaszokat!



febr. 18. 09:03
1 2 3 4
 1/35 anonim válasza:
Hát, ez elég semmitmondó bemutatkozás...
febr. 18. 09:41
 2/35 anonim válasza:
Ezzel csak a céljaidat írod le, nem mondasz el magadról semmi mást, nem lehet az írásból következtetni arra, hogy te milyen ember is vagy valójában. Szóval semmitmondó, ez a baj.
febr. 18. 10:14
 3/35 A kérdező kommentje:

Milyen bemutatkozás lenne jó?

Aki fent van fiúk és van sok matchetek, milyen bemutatkozásotok van?

febr. 18. 10:14
 4/35 A kérdező kommentje:
#2 Pont egyszerre írtunk.
febr. 18. 10:16
 5/35 anonim válasza:
Ez a bemutatkozás bárkinek az adatlapján ott lehetne. Miért nem magadról írsz inkább?
febr. 18. 10:28
 6/35 anonim válasza:

"Célom egy olyan lányt találni, akivel élvezzük egymás társaságát, hasonlóan gondolkodunk és jól érezhetjük magunkat. Akivel bejárhatjuk a világot, mert szeretnék sokat utazni és minél több helyre eljutni. Remélem te leszel az akivel ezt megvalósíthatom!"


[link]

febr. 18. 10:37
 7/35 anonim válasza:
Nem nézel ki jól
febr. 18. 10:42
 8/35 anonim válasza:
Szerintem ha van lehetőséged, akkor ne neten/társkeresőn próbálj ismerkedni. A társkeresős nők egy része kamu, a másik része vagy csak az egóját fényezi, vagy a közösségi oldalát hirdeti, vagy unatkozik, vagy képeket/videót/testét árulja, vagy képtelen a normális, tartalmas kommunikációra, vagy irreális elképzelései vannak önmagáról és egy párkapcsolatról. Én azt szoktam mondani, hogy ha egy nő csak egy kicsit is jól néz ki, és ha van akár csak minimális szociális élete is, akkor nem szorul rá a társkereső oldalakra.
febr. 18. 10:51
 9/35 anonim válasza:
Társkeresőt csak akkor használj ha minimum 8/10 vagy, mert a nőknek nagy választék van, férfiból van jóval több. Egy 3/10-es nő pedig simán megkap egy 8/10-es csávót, mert a férfinak annyi is elég hogy megdugja, a kinézet lényegtelen, csajnak csaj, lyuknak lyuk.
febr. 18. 11:04
 10/35 anonim válasza:
Nem lehet, hogy csúnya vagy?
febr. 18. 11:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!