Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kinek mi a tapasztalata az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi a tapasztalata az online társkeresőkkel?

Figyelt kérdés

márc. 24. 20:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%
Nekem nem vált be. Túl felszínes, férfi többlet van és a nők jelentős része nem is társat keres.
márc. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
59%
Nem jött össze, kép alapján minden férfi érdektelen nekem és balra húzom. Kb mint az idegenek akik mellett elmegyek az utcán.
márc. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Ugyanezt tapasztalatom, csak nőként. Felszínes, nem igazán ismerkedni akar senki, hanem csak pár mondatos chit-chatre jönnek fel a férfiak.
márc. 24. 20:56
 4/22 anonim ***** válasza:
78%

Teljesen pozitív. Aki toronyhibás volt, azt ki tudtam szűrni elég hamar és Badoon találkoztam exemmel és legutoljára is a párommal. Volt 4 találkozóm onnan.


N+29

márc. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
34%
Még akár optikai csalással is tudatosan vagy akaratlanul egy nő előnyösebb fotókat tud késziteni magáról, ami nem biztos hogy a valóságot tükrözi vagy csak részben. Szóval szinteket lépnek a nők magukhoz képest felfelé az online oldalakon. A másik amit az első irt a férfitöbblet, ez mellé társul hogy a nők nem mernek kezdeményezni az a férfi dolga. Nem vagyunk már a középkorban nem fogok senkivel versenyezni, márpedig az van hogy keményen szűrnek és versenyeztetnek férfiakat. El kell felejteni ezeket a helyeket, férfi oldalról is van hiba bőven teszem még hozzá, sokan csak a párjukat akarják megcsalni vagy szexpartnert keresnek, fantáziátlanok, egybites gondolkodásra valló tőmondatokban kommunikálnak, ok nélkül agyondicsérnek nőket. Nekem megalázó lenne férfiként ha online direktbe "randira" létrehozott oldalakon kellene ismerkednem, nincs téma csak maga az ismerkedés, amiből nagyon hamar kinos csend lesz.
márc. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
86%
Ott találtam meg a barátnőm, viszont nagyon sok erőfeszítés volt, rengeteg csalódással, pár kellemes emlékkel.
márc. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
70%
Az a tapasztalatom, hogy férfiként nem sok értelme van használni, max kiegészítésre. Bár igazából a legtöbb nő, amúgy sem társat keres, szóval én sem teszek bele sok erőfeszítést, mert minek? 2020-ban kezdtem - megszakításokkal - 4 db társkeresőn vagyok fent, összesen eddig 2 db randim volt, az is Facebook társkeresőről, a többi semmit nem ért. Még az is aki azt írja ki, hogy komolyat keres vagy kamu vagy hazudik.
márc. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
2016 óta próbálkozom ilyen oldalakon, valamiért újra és újra esélyt adok, majd megfogadom az újbóli sikertelenség miatt, hogy soha többet, de aztán valami átkattan és megint megkínzom a lelkem... Két találkozóm volt Badoo-ról még a legelején. Az egyik lánnyal többször randiztam, majd összejött egy sporttársával (miközben még találkozgattunk), a másik pedig az első puhatolózós este végén mondta, hogy persze, nagyon szívesen "találkozna még velem és milyen igazán ritkán értékes ember vagyok" (nem én állítom ezt), majd másnap már kevésbé volt kommunikatív online és végül szó nélkül eltűnt. Azóta még ennyi sem történt. Leginkább, ha véletlenül párba is állok valakivel, vért izzadva írok egy személyre szabott, 2-3 mondatos szöveget, de egyetlen válasz nem érkezett ezekre 2018 óta. Szóval NEKEM nem vált be. (30+ F)
márc. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
86%
Nem a hétköznapi embereknek való. Nőknek sem. Ha nem "instapozitív" a külsőd és a képeid, labdába sem rúghatsz, max a... khm... legalsó polcosok foglalkoznak veled. Találsz nagy néha egy kivételt, arról vagy kiderül chatelés során, hogy mégsem jó valamiért, vagy eljuttok élő találkozásig, és ott derül ki, hogy még ha minden jó és szép is, vonzalomnak, főleg kölcsönösnek nyoma sincs.
márc. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
56%

Alapjáraton nagyon rossz a felhozatal és a "mai" helyzet, de minden kapcsolatom onnan származik. Volt 2 éves távkapcsolatom például, de a jelenlegi párkapcsolatom érdekesebb. 10 évvel ezelőtt beszélgettünk társkeresőn és többek között távolság miatt meghátrált. Igazából egyikünk élete sem volt jó mederben. Ám 5 évvel később felkeresett a Facén, addig a távkapcsolaton túl voltam, és így alakultunk ki mi. Akit meg kell ismernünk, azt az élet valahogyan idetolja. :-)


35/F

márc. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!