Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kinek mi a tapasztalata az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi a tapasztalata az online társkeresőkkel?

Figyelt kérdés

márc. 24. 20:53
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként rengeteg rossz tapasztalatom van társkeresőkről és folyamatosan ki akartak használni, csak én nem vagyok az a típus. Aztán persze mikor egyikünk rájött a másikra, akkor heves tipli volt. Mégsem adtam fel. :-)
márc. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 MolotovPunk ***** válasza:
81%
Évek óta nem használok társkereső oldalakat, mert manapság teljesen haszontalan számomra férfiként. Régebben használtam, mikor még nem volt nagyon elterjedve az okostelefon, akkor még volt valami értelme is randizni, viszont manapság a legtöbb embernek az "igazi partnere" inkább az okostelefonja, azoknak meg minek is társ? Esetleg pótléknak...😁 Egyébként is szerintem kevés esély van társkeresőkön megtalálni az igazit, mivel a legtöbben nem is keresnek társat.
márc. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
66%

Nekem nem vált be. Egyszer egy fájdalmas szakítás után volt onnan egy egyéjszakásom, de annyi. Jobban szeretem élőben


26F

márc. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
49%
Arra használja csak sok nő hogy az önbizalmát növelje. Olyan a felhozatal hogy már férfiként nem lehet érvényesülni, én már évek óta elfelejtettem.
márc. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
87%
Nagyrészt a gusztustalan, ócska tömegemberek érvényesülnek, a külsőn kívül semmi nem számít.
márc. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 MolotovPunk ***** válasza:
100%

Az még kimaradt, hogy love.hu meg nem társkereső chatekről tudtam anno összehozni komolyabb kapcsolatokat is régebben, de az is nagyjából úgy 2015 előtti években volt! Személyesen meg általában olyan nőknek tetszettem, akik sehogy sem jöttek be nekem!

36/F

márc. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is érdektelen, hiába is vannak (fotókon) jól kinéző emberek de semmi nem ragadja meg a figyelmem..
márc. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
69%

Nagyon vegyes tapasztalatim vannak, de főleg gerinctelenséget tapasztalni. Eleve senki nem veszi a fáradtságot, hogy elolvassa a a profilt, csak a fotó alapján húzzák az embereket jobbra vagy balra, és még akkor sem lehetsz biztos abban, hogy lesz találkozó, ha jó hangulatban megy a beszélgetés, mert bármikor leléphet a másik, hiába dicsér, hogy te végre normális vagy és örül neked.

Volt, hogy nem is tettem fel fotót magamról, csak a motorom képét. Rám írt egy itteni nő, nagyon lelkes volt, hogy biztos ismert, mert imádja a motorokat, megkérdezte a teljes nevem, amit nem is titkoltam, gondoltam rákeres legalább facebookon. Sokat nem beszéltünk, mert dolgom volt.

Másnap írtam neki, de csak késő este válaszolt nagy duzzogva, hogy milyen rossz neki, mert nem tudja hogyan nézek ki. Lusta volt már arra is, hogy megkeressen facebookon. Mindegy adtam neki egy direkt linket a profilomhoz. Persze nem voltam az esete, amin nem is rágódtam, és elköszöntem.

De itt nem ért véget a sztori, mert lebaszott, hogy én ezzel hogy átvertem, mert nincs fenn fotóm, és igenis rakjak fel.

Na itt visszakérdeztem, hogy az vajon nem átverés, hogy neki meg csak az arcáról van az össze fotója, és mi van ha napokig beszélgetünk, és a találkozón lesz csalódás?

Erre csak annyit írt, hogy jogos 120 kiló, mindezt 156 centi magassághoz. Vagyis akkor ki vert volna át kit? 6 éve nem talált magának senkit, de azért kell az álompasi, csak valószínűleg annak meg ő nem. A 120 kilójával meg fel nem ült volna mögém az biztos :D

márc. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
39%

Át kell verekedni magunk a phaszok erdelyén, hogy kincsre találjunk, de ha kitartó valaki, akkor meglelheti.


Férjemmel is ott ismerkedtünk meg.

márc. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
34%

Továbbra is azt mondom, hogy nem való mindenkinek.


Nem mindenkinek készült.


Egy bizonyos rétegnek használható. Legfőképp azoknak akik most csak az arcot vegyük, valamilyen szinten jóképűek, de legalább is kicsivel átlag felett vannak. Férfiak.


A többi embernek csak lehúzza az önbizalmát.

márc. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!