Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők a "Fiatalabbnak nézel ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők a "Fiatalabbnak nézel ki 10-15 évvel!" hazugságot miért mondják nekem ???

Figyelt kérdés

Ez sosem úgy történik hogy én megkérdezem hogy na szerinted hány éves vagyok, hanem amikor valahogy szóba kerül és elmondom akkor valamiért ezt a hazugságot mondják így csodálkozva hogy dehát én azthittem 30-35 éves vagy!!! (45 vagyok)


És azért mondom hogy szerintem hazudnak mert Tinderen hiába jelölöm be a kor szűrést mondjuk 25-45 ig, akkor is a matchek 90%-a 40-45 éves nőkkel lesz.


Ha igaz lenne hogy én tényleg 30-35 nek nézek ki, akkor a matchek 90%a 25-35 éves nőkkel lenne.


Amikor 30-35 között voltam a nők akikkel ismerkedtünk vagy szex vagy párkapcsolat volt azok 22-35 között voltak.


Ennek a "hazudozásnak" mi az értelme?



márc. 25. 22:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Ez egy bók, semmi több. Miért, mit mondjon? Hogy idősebbnek látszol?
márc. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

# 1


bók? de ilyen bókot minek? ráadásul nem is igaz a jelek szerint.

márc. 25. 22:27
 3/14 anonim ***** válasza:
70%

Csak kedveskedni akarnak.


45 vagy és annak is nézel ki. Miért zavar ez? Insta kompatibilis vékony fiatal nőket akarsz 45 éves középkorú férfiként?

márc. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Sokaknak ez a szokás, ha valaki megmondja, hány éves, akkor jön a kötelező udvariassági formula, hogy jajj, sokkal kevesebbnek hittelek.
márc. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

# 3


így van ahogy mondod. 45 vagyok és 45 nek nézek ki, de akkor minek mondogatják ezt a 35 nek nézel ki???


Idegesítő.

márc. 25. 22:38
 6/14 anonim ***** válasza:
51%
a veled egykoru noknek lehet.. tehat ez azt jelenti hogy jol tartod magad a kortarsaidhoz kepest.. gondolom sok a lerugott ferfi ebben a korban mar.
márc. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nos. Vedd bóknak, köszönd meg, és ennyi. AKár igaz, akár nem. A nők is ezt csinálják. Minek minden apróságból ügyet csinálni?
márc. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az is egy opció, hogy élőben a stílusod, mozgásod, mimikád, stb. miatt valóban fiatalabbnak tűnsz, mint a képeken, amiket feldobsz a társkeresőre.
márc. 26. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kinézhetsz úgy fiatalabbnak, hogy nem vagy vonzó a fiatalabbaknak. Fiatalos kinézet nem egyenlő jó / szexi fiatalos kinézet.
márc. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
De ezt miből gondolod hogy nem igaz? Saját magad sosem fogod úgy látni mint mások. Párom is bőven letagadhatna 10 évet mert nem látszik rajta hogy annyi amennyi és ezt nem csak bókként mondom vagy mert nő vagyok és ez a szokás. Ellenben ő meg azt mondja még többnek is érzi magát mint amennyi. Nem értem ezen amúgy is mi a frásznak kell agyalni. Tedd túl magad rajta és kalap.
márc. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!