Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők a "Fiatalabbnak nézel ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők a "Fiatalabbnak nézel ki 10-15 évvel!" hazugságot miért mondják nekem ???

Figyelt kérdés

Ez sosem úgy történik hogy én megkérdezem hogy na szerinted hány éves vagyok, hanem amikor valahogy szóba kerül és elmondom akkor valamiért ezt a hazugságot mondják így csodálkozva hogy dehát én azthittem 30-35 éves vagy!!! (45 vagyok)


És azért mondom hogy szerintem hazudnak mert Tinderen hiába jelölöm be a kor szűrést mondjuk 25-45 ig, akkor is a matchek 90%-a 40-45 éves nőkkel lesz.


Ha igaz lenne hogy én tényleg 30-35 nek nézek ki, akkor a matchek 90%a 25-35 éves nőkkel lenne.


Amikor 30-35 között voltam a nők akikkel ismerkedtünk vagy szex vagy párkapcsolat volt azok 22-35 között voltak.


Ennek a "hazudozásnak" mi az értelme?



márc. 25. 22:10
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

# 10


abból gondolom hogy nem igaz, hogy ha én tényleg 30-35 nek nézek ki, akkor pont olyan korú nők vonzódnának hozzám mint amikor tényleg 30-35 voltam. És emlékszem akkor 23-30 éves korú nők érdeklődtek irántam.

márc. 26. 09:00
 12/14 anonim ***** válasza:
Hát ez rohadt nagy hülyeség kérdező.
márc. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

# 12


ezt hogy érted?

márc. 26. 09:23
 14/14 anonim ***** válasza:
Nevetséges és hülyeség azt gondolni hogy 10 év eltetével akárhogyan is nézel ki majd pont mindig ugyan az a korosztály fog hozzád vonzódni. Ha bele gondolok hogy nekem ki tetszett jóóó pár éve (pedig még most is ugyan úgy néz ki) akkor az jut az eszembe hogy jesszus mit ettem én ezen. Az emberek változnak. Mondhatom én azt hogy nekem a 10 évvel idősebb pasik jönnek be még is előfordult olyan is hogy a velem egykorú pasi tetszett meg.
márc. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!