Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nők, ti hányadik randin...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti hányadik randin adjátok be a derakatokat?

Figyelt kérdés

Mostanában mindig olyanok vannak, akik a 3. randin se akarnak dugni.


27F, ennyi idősen már nem tudom mit kell ennyit várni.


márc. 29. 10:49
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
87%
Attól függ, mi a szándékom. Ha kaland, akkor egyből. Ha kapcsolat, akkor 4-5. randi.
márc. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
96%
Ez nem a randi számától függ öcsém, nem valami filmben vagyunk.
márc. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
96%

Ha csak dugni akarsz akkor arra ott van a rosszlanyok


Ha kapcsolatot akkor meg ne számolgasd már a randik számát felnőtt férfi létedre és ne csak a szexre hajtsál.

márc. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim válasza:
71%
Én 29 vagyok de még szüz. Velem 10 randit is ki kéne bírnod.
márc. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 A kérdező kommentje:
4 - 29 évesen amelyik nő szűz, ott vannak bajok, szóval nem gondolom, hogy ez lenne a legnagyobb gondom. :D
márc. 29. 11:08
 6/62 A kérdező kommentje:
És amúgy felviszitek a pasit a lakásotokra vagy hol szexeltek elsőnek általában?
márc. 29. 11:09
 7/62 anonim ***** válasza:
88%
Nem a randiktól függ én nálam, sőt még attól se, hogy együtt vagyunk-e hivatalosan hanem attól, hogy az érzés kettőnk között kölcsönös-e és, hogy az én meglátásom szerint "bebizonyította-e" a másik, hogy egyáltalán ér-e annyit, hogy szétrakjam a lábam neki, legyek-e a párja.
márc. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
94%

"ennyi idősen már nem tudom mit kell ennyit várni"

"Felviszitek a pasit a lakásotokra"


Hát ha ennyi idősen így gondolkodsz, nem biztos hogy a randi partnereddel van a gond. Nem volt még kapcsolatod ahol kicsit megtapasztaltad volna hogy működik az élet?

márc. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
95%
Lerí rólad, hogy csak kanos vagy, a nők meg átlátnad rajtad.
márc. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 A kérdező kommentje:
8 - Én úgy voltam ezzel mindig, hogy minél előbb legyen mert ha rossz, akkor nem is kell erőltetni a dolgot. Meglepődtök, de sok nő nem jó a szexben. Balek, fél, szégyellős stb.
márc. 29. 11:20
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!