Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell csajozni? Hol lehet megtanulni csajozni? (30+/f)

Figyelt kérdés
Szükségem lenne valami programra/coachra/haverra ahol/akivel megtanulhatok csajozni. Egyáltalán fogalmam sincs az egészről. Teljesen tapasztalatlan vagyok lányoknál. Bele kell valahogy helyeznem magam helyzetekbe ahhoz hogy ismerkedni tudjak, átlépjek a szorongásaimon, stb.

márc. 29. 13:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hová valósi vagy
márc. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Komárom-Esztergom megye
márc. 29. 13:49
 3/12 anonim ***** válasza:

Íh, ha pesti lennél, mondtam volna, hogy tarts velünk.

Amúgy ismerősök között kérdezz szét, ki az aki nyitott arra, hogy hetente kijárjatok programokra, aztán wingeltek egymásnak

márc. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Gyakran járok Pestre is, szóval megoldható lenne
márc. 29. 13:51
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A kommunikációs készségeidet pallérozd, lépésről-lépésre. Először csak 2 percig, majd a következő alkalommal 5, majd 10, majd 15 percig stb. kommunikálj folyamatosan egy nővel, úgy hogy az érdekesnek tartson, akarjon veled dumálni.
márc. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
45%

Le fognak pontozni de egy kis izom, divatos frizura igényes divatos ruhák sokat segítenek.


Én konkrétan ezt látom magam körül.

márc. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én meg azt, hogy azoknak a pasiknak is van barátnője, akikre nem vonatkozik, amit 14.52-es írt. 🤷🏼‍♀️
márc. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A hogyan tanuljunk meg biciklizni és úszni könyvek mellett találhatod meg a hogyan kell csajozni kötetet is
márc. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Nincs 20 centid akkor belekezdeni sem érdemes.
márc. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

6os: Persze segíthetnek, de ahhoz helyzetbe is kell kerülni meg minden másnak klappolnia kell.


8as: Ezért sem írtam könyvet hanem a kérdésem konkrét élő helyzetre irányult. Nem könyvet keresek de azt hittem ez kivehető a kérdésemből.

márc. 29. 17:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!