Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, hogy ne érezzek így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne érezzek így?

Figyelt kérdés

Van egy srác (25/f, én 24/l),aki a munkatársam. Ha pontos akarok lenni a felettesem. Nagyon jóban vagyunk, nagyon sokat szoktunk beszélgetni úgy mindenről is, közel állunk egymáshoz, sokan a munkahelyen már azt hitték, együtt vagyunk, pedig nem.


Azt vettem észre, hogyha nem vagyok vele, akkor folyamatosan rágondolok, ha nem kapok napokig (pl hétvégén) választ tőle, akkor azon görcsölök, de nem akarom idegesítően sem zavarni, hiszen végülis csak munkatársak vagyunk. Külsőleg nem az esetem, sokszor idegesít is, mégis úgy érzem, hogy tetszik nekem, szívesen kerülnék közelebb hozzá.


De ő jelenleg nem akar párkapcsolatot, én meg ezt tiszteletben tartom, továbbá ellenzem, hogy egy munkahelyen belül találjam meg a párom.


Szóval mit tegyek, hogy ne legyenek felé mélyebb érzéseim, és ne gondoljak rá null huszonnégyben? Elkerülni nem tudom, hiszen ahogy mondtam, a felettesem. Csak értelmes válaszokat várok :)



márc. 31. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én szerintem te azért érzel így, mert tudod, hogy nincs nála esélyed szextől többre. Szeretnéd, hogy a férfi többet is szeretne, de ez nem a főnökre nem vonatkozik szó szerint. Ő csak egy tünete az érzésnek, a szeretethiányodnak amit most ő rá aggatsz fel, ő rá vetíted ki!

Ha éled állna rajta kívül 3 pasas és egyikse tetszene igazán akkor is így éreznéd magad.

Azt ajánlom, hogy növelj önbizalmat, önbecsülést, önfejlesztést tarts és nagyon jó emberismerő légy mert nagyon sokat puffanhatsz ha ilyen HAMIS érzésekbe lovalod magad kihasználásra hajlamos férfiaknál...

márc. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem ha nem a főnököd lenne, le se szarnád

Ennyi!

márc. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

Ez a kolléga/felettes csak meg akar téged dugni!


"De ő jelenleg nem akar párkapcsolatot..."


El is mondta, hogy ne értsd félre a helyzetet ha netán kufircra kerüljön sor.

Ha utána elkezdenél "hisztizni" neki főleg munkahelyen el fogja intézni, hogy ne legyen ott tovább munkahelyed.

Tehát nagyon gondold át, hogy megéri-e "barátkozni" vele szexért cserébe!

márc. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Ez ilyen nincs lo esete. Gondolom hétvégéken meg pasikat se látsz kb.
márc. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Előttem mindent leírtak.

Mivel valójában nem is az eseted, így valószínűleg csak az erős szeretethiány dolgozik benned. Benne meg az ősi ösztönök, semmi több...

márc. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet még lefeküdni se akarna veled. Szingli egyáltalán?!
ápr. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!