Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Előfordult már a munkahelyeden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már a munkahelyeden olyan, hogy szóbajött az incel téma?

Figyelt kérdés
Esetleg van olyan munkatársad, aki valószínűleg incel lehet? Ott hogy viszonyulnak hozzá?

márc. 31. 17:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Nem.
márc. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%

Előfordult párszor.


Terjed a dolog. Mármint incelek mindig voltak , csak nem volt konkrét meghatározás számukra.

márc. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%

Nem volt sose téma.


7 éve vagyok egy munkahelyen, és nincs olyan férfi munkatársam, akinek se jelenleg ne lenne, se korábban ne lett volna párkapcsolata.

márc. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%

Nem, ezzel a kifejezéssel csak itt találkoztam eddig.

Kollégáim pedig mind házas nők.

márc. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
40%
Én se tudtam, hogy létezik az incel szó, itt ismertem meg. A való világban nincsenek incelek.
márc. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Van egy ilyen kollégám. Próbáltam konstruktív módon segíteni neki ötletekkel (normálisabb hajviselet, sportoljon valamit hogy jól érezze magát a bőrében és lefogyjon, beszélgessen minél több nővel nem csak társkeresés céljából), de mindig csak a kifogások és negatív gondolatok áradtak belőle. Belefáradtam, inkább már nem is beszélgetek vele.
márc. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
32%
Nálunk mindenki incel. MÁV
márc. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%

Mindenki tőlem tudja, mit jelent. 😆


Amúgy van egy kollégám, 40-es. Nem helyes arcra, de nem is áll meg benned az ütő, hogy de ronda. Kicsit túlsúlyos. Sorozatgyilkosos szemüvege van. Kinyúlt farmer + póló kombóban szokott lenni.


Személyiségre normálisnak tűnik, segítőkész, és tud segítséget kérni, kedves, általában vicceseket szól be. De a "rosszfajta" csendes. Sokan csendesek nálunk, de vannak az ilyen "jófajta" csendesek, akik mondjuk nem mennek ki kávézni a többiekkel, hanem helyette candy crushoznak, vagy a rádióval dudorásznak. De ő olyan... sötéten csendes.


Esküszöm neked, hogy volt bennem egy érzés, hogy ha tippelni kéne, hogy néznek ki a valóságban az incelek, ez a pasi lenne az elképzelésem.


Egy idősebb férfikolléga mesélte, hogy beszélgettek ezzel az emberrel, hogy az egyik kolléganőnk (korabeli) lefogyott, milyen jól néz ki. És ez a 40-es, kövérkés, semmilyen ember azt mondta, neki nem kell leharcolt korabeli, neki egy érintetlen 18 éves kell. Erre csak kiröhögték, hogy nézzen már magára.

márc. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
61%
Én egész életemben csak itt hallottam ezt a kifejezést...
márc. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nem. Én is csak ezen az oldalon találkozom ezzel a kifejezéssel.
márc. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!