Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mik azok a tényezők amik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a tényezők amik mostanra teljesen tönkretették az online párkeresést?

Figyelt kérdés
Illetve melyik jelenség nagyjából melyik évben kezdődhetett meg, és mikorra csúcsosodott ki? Nem kifejezetten a társkereső oldalakra és alkalmazásokra gondolok, hanem az összes létező platformra és lehetőségre ami online ismerkedésre ad lehetőséget.

ápr. 2. 13:51
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
48%
A nők iránti eltúlzott érdeklődés. A perverzek, a nice guy-ok, simp-ek, white knight-ok. Mind kétségbeesetten nőt akar szexre vagy kapcsolatra teljesem mindegy. Szánalmas pincsi módra hajtanak a nők után.
ápr. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
100%
A Covid óta sztem sokan meguntuk az online kommunikációt.
ápr. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
80%

Igen 2001-2003-ban volt egy "jatek.hu" chat oldal.


Sokunknak még csak suliban volt internet. Otthon nagyon keveseknek.

Óra alatt, órák után volt, hogy ott maradtunk.


Voltak randik találkozók, több is összejött, talán jobb volt a hangulata is még az egésznek.


Aztán szépen lassan ahogy érkeztek a digi fényképezők majd a telefonok amivel fényképezni lehetett, fel lehetett másolni a gépre, majd jöttek a társkereső oldalak....ahol már képek is lettek.


Nagyon sok kérdés és téma így már halott volt és lett.

ápr. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
100%
13. Nálunk anno a honfoglaló, kvízpart meg chat.hu ment hasonló jelleggel, legalábbis volt, aki onnan "összeszedett" vkit.
ápr. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
100%

#14


igen a chat az tovább kitartott.


Nagyon sok vakrandi volt, de valahogy még is jól elvoltunk és találkoztunk. És még ha nem is jöttünk össze, de lehetett beszélgetni.


szóval öreg lettem :)

ápr. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
35 éves vagyok még emlékszem ezekre, volt találkozóm a gyalogló chat-ről is például. De felnőtt egy generáció akik egy teljesen más online világot tapasztaltak meg ők már fiatal felnőttként vannak jelen a társkeresésben és más a hozzáállás.
ápr. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
100%
Könnyű volt tiniként. Eltelt 20 év. Ha minden maradt volna a régiben, akkor is más lenne 20 év elteltével. Pláne, hogy sokan ugyanúgy tinikkel akarnak ismerkedni.
ápr. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
Az online társkeresés.
ápr. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
100%

"Jó, de kapásból van jópár ismerősöm akik a 2000-es években ismerkedtek meg, és az interneten keresztül"


Nekem is van jópár ismerősöm, akik a neten ismerkedtek meg. Mostanában. Mint rengetegen

ápr. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 A kérdező kommentje:
#19 Lehetnek szerencsés esetek is nem tagadom, viszont amiket én hallottam és olvastam, jelenleg ez ami hatalmas kivétel, hogy működne. Megosztanád nekem és a többieknek a pozitív példáidat kicsit bővebben is? Kik ismerkedtek meg, hol és hogyan, és mennyi idő után? Tényleg jó lenne pozitív példákról is olvasni, mert elég nagy mostanra a kiégés, és sajnos többnyire jogosan.
ápr. 2. 16:25
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!