Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a tapasztalatotok az online társkeresőkről?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon rossz. Hamis profilok, fake-fotók, hazudnak a foglalkozásukról és kb. mindenről. Mondjuk ezek hamar lebuknak. Randira nem eljövők, randit utolsó percekben lemondók, ghostingolók.

Akikkel meg a való életben ismerkedek meg, ott valahogy nincs ilyen ghostingoló és randit lemondogató...Most már komolyan érdekel, hogy másoknak mik a tapasztalatai?



febr. 4. 08:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%

Nekem is csak rossz volt egy darabig. A sok olyan aki azzal kezdi hogy randin szex? Aztán a sok igénytelen meg sötét tirpákok, a képek között lapozva nem is azt keresem aki tetszik hanem csak azt aki legalább normalisnak néz ki meg lehet egyáltalán vele utcán jelenni..


Aztán randin kiderul hogy élőben 10 évvel öregebb nincs foga lehányt pólóban jön ütött kopott triciklivel vagy 70 helyett 170 kilos 175 helyett 165..


Egy időben előzetes videocset nelkul már meg se mozdultam inkább. A kapa is kilog sokaknak a szájábol is. Már asszisztenstakartam felvenni aki helyettem keresi a tűt a szénakazalban már mert en már nem birom..


Aztán aki meg kinéz valahogy elmeséli a monika show-s szakitását nőverés rendőrség gyámügy, minden amit csak akarsz, és nem egy ilyen van fent!!!!


aztán a sok bunkó alja aki azt hiszi amiert nincs barátom ki vagyok éhezve és biztos majd ráugrok hogy kegyesen felajánlja magát szexre.


En kitettem hogy csak csetelek es van pasim.


Azota 1 bunko 1 sérült se talált be. Csak olyanok akikben látok valami rációt, normális ismerkedések mennek normális pasikkal. Mintha álmodnék hogy ilyen is létezik.

febr. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
58%

Utóbbi 3 évben 14 lánnyal randiztam online tinderről, bumbleről, badooról. Voltak kapcsolatok, szexkapcsolatok, egyéjszakások.

Kamuprofilok nyilván vannak, de fakefotókat, hazudozást, randira nem eljövést nem tapasztaltam.

Nem olyan rossz de elég nehézkes ismerkedni. Élőben jobb csajokat tudtam összeszedni, de sajnos mostanában erre annyira nincs lehetőségem, az alkoholizálásból meg kiégtem, úgyhogy marad az online.

23F

febr. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Én azt tapasztalom, hogy nem való mindenkinek.


Szóval aki egy bizonyos szintet nem üt meg külsőre, az jobb ha fel sem regisztrál mert csak rosszabbul fogja érezni magát.

febr. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig szerencsém volt ilyen szempontból, sikerült az általad említetteket elkerülnöm. Mégis töröltem magam a minap hosszú idő után, mert nem találtunk egymásra senkivel, akivel lett volna kémia, kölcsönös vonzalom. Anélkül pedig hiába van minden más rendben... A való életben nagyon ritkán ismerek meg valakit, de akit tavaly nyáron sikerült, egyből, az első pillanatokban képes volt megmozgatni. Sajnos ez sem bizonyult kölcsönösnek, és ő házas is, ami ebben a korban már törvényszerű, szóval nekem itt van végleg vége, maradok egyedül, és nagyon bízom benne, hogy az idősödő szüleim meg az állatkáim még rengeteg ideig mellettem lesznek.
febr. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
45%

kövér pasi vagyok.


akit a 2# úgy jellemzett hogy ki se lehet menni velem az utcára.


0 párba állás 7 hónapja.


velem van a probléma tudom.


fel is adtam már csak azért vagyok fenn hogy nézegessem a felhozatalt.

febr. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
53%

1.vagyok még hozzátenném hogy a nőverők: egyik rendőr, màsik pénzügyi elemző es tőzsdézik, mégcsak nem is az a réteg akikről gondolni..de persze van a drogosan gyereket nevelő pasik is..

Kegyetlen a társker.

febr. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%

#6

Te egyáltalán honnan tudod meg random tinderes férfiakról hogy nőverők?

febr. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
47%

Bakker videocset beszélgetunk napi többszöri hívások is. Ezek teljesen beavatnak az életükbe.


Volt aki csak randin mondta el. De randi után meg szabalyosan féltem töle mert elkezdte kerdezni hova megyek aztán hivogatott ezerszer aztán üvölttt a telefonba hogy hol vagyok megöl..es mindez első randi után ami volt vagy 20 perc..

febr. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
69%

Ugy érezte átvertem azzal hogy ismerkedem randizok vele aztán lelépek. Dehát menekültem..ő meg átveresnek éli meg.

Azt hiszik ha szóba állok vele már azzal én vele járok..

febr. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
28%
Férfiként, ha nem nézel ki teljesen tökéletesen, soha egy nő sem olvassa el, amit írsz neki.
febr. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!