Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 felett hová járjak el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 felett hová járjak el személyesen ismerkedni, ha már minden társaság összeszokott?

Figyelt kérdés

Már elmentem tanfolyamokra, kirándulásra, haveri körbe stb. Mindenkinek van valakije, vagy nem jövök be neki. A munkahelyen sem lehet ismerkedni, ott mindenki dolgozik és hazamegy.


Próbálkozok az összes létező pár- és partnerkeresőn, igen, szexpartnerkeresőn is fent vagyok, de se élőben, se online nem fogom meg az embereket.


Mi legyen?



ápr. 4. 20:07
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Igen, mindig "amikor nem számítok rá", "amikor nem keresem" (muhaha), meg "mindenkinek lesz valakije" stb.


Szerencse mindig lehet.

ápr. 4. 21:41
 12/14 anonim ***** válasza:

Ha van hozzá kedved, akkor társastáncos helyeket javaslom. Könnyen lehet becsajozni, magabiztosságot ad, mert több nővel is kell beszélned, és nem mellesleg jól is érzed magad.

Salsa, Bachata, WCS, Urban kizz, társastánc, amelyik éppenséggel tetszik.

ápr. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
#12: Ha a kérdezőt alapból nem érdekli ez a táncolósdi akkor nem érdemes erőltetnie. Rengeteg kiéhezett férfi megy oda csajozni, és már ránézésre kínosan egyértelmű miért vannak ott.
ápr. 5. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
12: pontosan. Voltam már táncolni, kipróbálni magam az ilyen extrovertált dolgokban, de annyire énidegennek tűnt.
ápr. 5. 09:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!