Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan építsem újra magam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan építsem újra magam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

30 éves nő vagyok,másfél éve nincs kapcsolatom.. viszont nagyon szeretnék egy férfit!

Az a probléma,hogy egy valakivel többször randizom,elkezdek hozzá kötődni,de végül nem lesz belőle semmi,addigra eljutok odáig hogy fáj elengedni a másikat. Független attól hogy nekem vagy neki ,de nem jövünk be egymásnak..az a lényeg hogy ez már 2. Ra történik. Ti ilyenkor hogy tudtok ugyanaz az ember lenni?én úgy érzem sérültem,mert kezdek nehezen bízni emberekben.


ápr. 6. 19:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%

Elsősorban légy boldog, kiegyensúlyozott férfi nélkül. Ha nem vagy az kapcsolatban sem leszel az sohasem! Legyen jó emberismereted és önismereted.

Több mint valószínű, hogy kötődési problémáid vannak és azért kötődsz olyan emberekhez is akik nem igazán jönnek be neked. Javaslok pszichológust az önfejlődés mellett.

ápr. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Foglald le magad. Dolgozz, tanulj, fejleszd magadat. Tarts kutyát. Ne akarj görcsösen férfit. Majd jön magától!
ápr. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
10%
Több pasival. Ne hatáfolódj el egynél csak akkor ha az már komolyan vesz.
ápr. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
13%
Segítsek?
ápr. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
10%
Próbáld meg azt, amit a többi nő csinál, próbálkozz gimis fiúknál.
ápr. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
Én is sérültem. 1 évig nem volt kapcsolatom, mert nem engedtem senkit semmilyen téren a közelembe. Viszont ez rányomja a pecsétet a mostani kapcsolatomra, mivel bizalmatlan vagyok. Nevetséges vag sem én jól kibőgtem magamat egyedül, megkönnyebbültem s rájöttem elég az önsajnálatból. A saját boldogságodról Te felelsz! Nincs nagyobb segítség az önbizalomnál! Minden fejben dől el.
ápr. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
#5: Továbbra se csinálja ezt senki...
ápr. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
12%
küldj képet azt megmondom
ápr. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Önismeret fejlesztése az egyik legfontosabb lépés, szakember segítségével is akár, sőt!...

Légy boldog, de tényleg, törődj saját magaddal sokkal többet!

Több mozgás, sport, szépítsd magad, lelki terápia, stb.

ápr. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
38%
#7 Honnan tudod? Mindenit követsz az országban? Itt ezen az oldalon pl. egyre többen ezt látják, tapasztalják, létező dolog.
ápr. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!