Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme Facebookon bejelölni, majd ráírni nőkre ismerkedési szándékkal?

Figyelt kérdés
Nem mintha túl sok kiindulási alapom lenne mi alapján keressek egyáltalán. Akinek van ebben tapasztalata, az légyszi írja meg mik voltak azok és van-e bármilyen különbség mondjuk egy Tinderhez képest?

#ismerkedés #Van értelme vajon?
ápr. 9. 15:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%

Hát én nem örülök az ilyeneknek és vissza se szoktam jelölni, csak annak akit ismerek.

Akinek meg 6700ismerőse van,az meg nem csak tőled fog lamouros üzenetet kapni. Magyarul, szerintem nincs értelme.

ápr. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem nincs.

Így nagy eséllyel olyanokra írsz akik egyáltalán nem akarnak ismerkedni.

ápr. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
73%

Rengetegen írnak rám, és egyetlen srácra emlékszem, akivel szingliként talán még el is mentem volna kávézni, annyira ütős volt a szövege :D


(Párkapcsolatban vagyok, csak nem szeretem a magánéletemet kiteregetni, és párom sem akar fent lenni)


Szóval szerintem próbálkozni ér, csak arra figyelj, hogy normálisan tedd.

ápr. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
38%
Én így ismertem meg a barátnőmet, több mint 2 éve együtt vagyunk
ápr. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Igen, nekem is az a bajom, hogy egy lennék a sok közül csak.:( Pedig már nem 1x ezt a tanácsot kaptam.🤷


Normálisan szoktam próbálkozni társkeresőn is hármas, még vicces szövegeket is találtam már ki stb, mégse lett sikere tök mindegy mit írtam. Azt vettem észre hogy kinézet függő a dolog, ha látszik, hogy nem valami népszerű a fiúknál bárminek örül, szívesen beszélget ha meg az van a miket írtok ti is, akkor le se sz*r.

ápr. 9. 16:10
 6/18 anonim ***** válasza:
33%
fb már lejárt
ápr. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
26%
Nincs mert ez olyan nyomulósnak hat.
ápr. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
#7: Mi nem hatna nyomulósnak? Meg egyébként nem ezt szeretik a nők? Még a full átlagos is úgy állt hozzá a dologhoz, hogy majd én elszórakoztatom. Gondolom megszokták, hogy ha kell valakinek, akkor azt le sem tudja vakarni magáról.
ápr. 9. 16:26
 9/18 anonim ***** válasza:
54%
Ha magamból indulok ki, akkor nincs. Családi állapotom nincs feltüntetve, ezért gyakran keresnek meg ismerkedési céllal. Eddig egyre reagáltam, közöltem, hogy nem vagyok egyedülálló. Néhányszor még írtunk egymásnak, aztán elköszöntünk.
ápr. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
76%

Sztm se sok, de hátha valakinek bejön.

Én olyat nem jelölöm vissza, akit nem ismerek, így kéretlenbe megy az üzenet is és azt nem is nézem.

ápr. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!