Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme Facebookon bejelölni, majd ráírni nőkre ismerkedési szándékkal?

Figyelt kérdés
Nem mintha túl sok kiindulási alapom lenne mi alapján keressek egyáltalán. Akinek van ebben tapasztalata, az légyszi írja meg mik voltak azok és van-e bármilyen különbség mondjuk egy Tinderhez képest?

#ismerkedés #Van értelme vajon?
ápr. 9. 15:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
40%
Ne zaklasd a nőket így.
ápr. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
31%
Nem sok értelme van, de próba cseresznye.
ápr. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
69%
Ennek így nem sok értelme van, kb az a kategória, mint amikor az építőmelósok füttyögnek az elhaladó nőknek. Lehet persze facebookon is ismerkedni, de nem ilyen szánalmas módon, hogy vadidegen lányokat zaklatsz. Lépj be az érdeklődési körödnek megfelelő tematikus csoportokba, pl filmklub, kosárfestés, akármi, közös hobbi mentén sokkal inkább alakul ki beszélgetés, majd randi vagy bármi.
ápr. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
43%
Én örülnék, ha olyan írna, aki tetszik.
ápr. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
27%
15 éve próbálok facebookozni nőzni,0 siker,biztos szépfiu vagyok :D
ápr. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Én a volt páromat ismertem meg így.


Közös fb csoporton keresztül.

Az adott alap témát, az ismerkedés meg jött utána.


Nem jelöltem be, csak ráírtam, sokkal később lett fb ismerős.

ápr. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
71%

Tényleg kinézet függő.

A te kinézetedtől függ.

ápr. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 gabor49 ***** válasza:
40%
nincs a fb nem tarskereso
ápr. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!