Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőket párválasztásban férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőket párválasztásban férfiak autója valóságban is befolyásolja annyira, mint itt a gyakoris álomvilágban?

Figyelt kérdés
ápr. 9. 20:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Gondolom, hogy van az a réteg (kitartott nők, prosti félék) de amúgy nem.
ápr. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
30%
Nem. Ha valaki pénzre megy, annak kevés a jó kocsi, ha nem tudod meghívni egy rendesebb étterembe se.
ápr. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
Ezt csak a férfiak hiszik. A nők leszarják magasról.
ápr. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Én mindig leírom itt is, hogy fogalmam sincs az autómárkákról meg az árakról.
ápr. 10. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Van olyan no akinek szamit, van olyan akinek nem.
ápr. 10. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Kifejezetten olyan part kerestem, akinek nincs autója. Egyrészt Budapesten belül szerintem nem szükséges, másrészt azt tapasztaltam, hogy akinek autója is van, sokkal lustabb, mindenhova autóval megy típus, nekem meg nem jönnek be az ilyen lusta emberek. Úgyhogy nálam egyáltalán nem volt szempont, milyen autója van.
ápr. 10. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%

Ismerek személyesen olyan példákat akiknek fontos az autó és akiknek nem. Egyén függő.

Nekem nőként sosem volt fontos.

ápr. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%
Olyan nehéz megfelelő párt találni. Ha még az autómárkát is figyelni kéne, akkor annyi.
ápr. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt sosem fontos. Ismerek olyat, akinek inkább fontos, de főleg néhány márka, de ő nőként auzób*zi.

Meg vannak a prosti-félék, akik nem is annyira az autót nézik, hanem hogy mennyibe kerülhetett.

ápr. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
27%
Figyu, ez olyan, hogy egy mai átlagos fiatal kb érettségire mindegyik kap kocsit (diplomára meg lakást). Ha valakinek nincs az ciki.
ápr. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!