Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Befolyásol titeket a párválasz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Befolyásol titeket a párválasztásban az, ha egy nő a plázában vagy kisboltban dolgozik?

Figyelt kérdés

2021. márc. 16. 20:06
A kérdező szavazást indított:
Nem szeretnék egy ilyen barátnőt.
Nem zavar, ha ez a munkája.
29 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Ha ez ideiglenes, vagy diákmunka, akkor nem.
2021. márc. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Én pont attól félek mindig az ilyen eladónőknél (pl plázákban), vagy pultos nőknél, hogy mivel rengeteg emberrel találkoznak, ezért napi rengeteg férfi próbálkozik be náluk (vásárlók). Ezért úgymond elég válogatósak biztos, mert sokszor sok jó pasi próbálkozik be náluk.
2021. márc. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Évekig dolgoztam eladóként, 2 férfi próbálkozott be nálam, pedig nem vagyok egy bányarém :D
2021. márc. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Nem! A lényeg ebből a szempontból, hogy szeresse a munkáját!
2021. márc. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23%

Szeresse a munkáját? :O Ezt a hülye dumát be kéne már fejezni...

Pont nem érdekel mit csinál amig..nem qrva,vagy vendéglátós,esetleg valami hivatásos..

2021. márc. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Csaka személyiség számít.
2021. márc. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
És ezekkel a munkákkal mi is a baj???
2021. márc. 21. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak az számít m ilyen ember, kívül-belül
2021. márc. 21. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Abban, hogy "milyen ember kívül-belül" szerintem benne van az is, hogy mit tanult, mennyit tanult, mi a végzettsége és mi a munkája. Nyilván valakinek ez bejön, valakinek meg nem.
2021. márc. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az, hogy milyen ember kívül-belül azt jelenti milyen Ember kívül-belül. Hogy mit és mennyit tanult? Mit számít. A képzés/képzettség nem egy belső tulajdonság. Diplomával is lehet valaki érzéketlen tapló, gyűlölködő, rosszindulatú szarjankó. És hiába a végzettség, ha egyszerűen nincs meg a harmónia, a szikra vagy bármi ami egy kapcsolat kialakulásához kell. Valljuk be őszintén, amikor egy szórakozóhelyen vagy az utcán megtetszik valaki, nem az iskolai végzettségét fogjuk először megkérdezni. Felesleges, hiszen a beszélgetés első néhány mondata úgyis eldönti, hogy a szépségén túl van-e más is, ami vonzová teszi. Röviden: igazad van. Valakinek tetszik, valakinek nem. Valakit érdekel, valakit nem. Volt ilyen csajom is meg olyan is. Mindegyiket szerettem és tiszteltem. Mindegyikük mást adott. A feleségemről csak azt tudtam, hogy mit sportol és hogy isteni segge van. Azóta arra is rájöttem, hogy számomra ő a tökéletes nő. Végzettségtől és munkától függetlenül. Persze ha prosti lenne, akkor azért az visszatartó erő lenne. De hogy most a sarki pékségben van egy plázában robotol, teljesen mindegy. Nem ez határozza meg az Embert. Öreg vagyok már ahhoz, hogy ilyen és ehhez hasonló jelentéktelen dolgokkal foglalkozzak. Meghagyom a fiatal generációnak 😁
2021. márc. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!