Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem volt sose barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem volt sose barátnőm mert ronda vagyok(ami miatt nem is próbálkozok), viszont tisztelem őket, kedves vagyok velük, és vannak lány barátaim is (akik iránt sosem éreztem szexuális vonzódást tehát nem friendzone),akkor incel-nek számítok vagy nem?

Figyelt kérdés

ápr. 9. 22:08
A kérdező szavazást indított:
Igen, incel vagyok
Nem vagyok incel
22 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
10%

Most leírtad a bluepilled incelek ismérveit kérdező

Nem is lehetsz más mint incel

ápr. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Nem tartalak annak. Mert az, hogy legalább tudsz beszélni a nőkkel és jóban vagy velük, már bőven elég ahhoz, hogy ne süllyedj le a posványba.
ápr. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Nem szamitasz annak.
ápr. 10. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
28%

Nem lehet hogy aszexuális vagy kérdező?

Nem érezni szexuális vonzalmat lánybarátok iránt elég furcsa, csak akkor esik meg ha azok a barátok is nagyon visszataszítóak valamiért

ápr. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%

Mivel nem próbálkozol így kvázi nem számítasz incel-nek, elvégre önként vagy cölibátusban.

Ha ronda vagy senki nem fog nálad próbálkozni, szóval mindenképpen neked kellene megtenned ezt, tehát önkéntes cölibátusban élőnek számítasz.

Viszont a tágabb értelmezés szerint te is incel vagy, nőtlen, szexuális élményeket abszolút mellőző, intimitás nélkül élő, fiatal férfi.

ápr. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy incel, hiszen nem derült ki , hogy szeretnél-e szexuális kapcsolatot létesíteni nőkkel. Ha azért nem próbálkozol mert a sorozatos kudarcok miatt feladtad akkor incel vagy. Ha azért nem mert bátortalan vagy avagy nincs késztetés benned szexuális kapcsolatra akkor önkéntesen választottad a cölibátust.

Az incelséghez aktívan próbálkozni kell, és ha legalább 6 hónapig semmi szex sem jön ennek ellenére össze akkor technikailag incel vagy.

ápr. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem teljesen tisztázott az incel fogalma. A tágabb definíció szerint annak számítasz, de egy másik szerint nem, mert nem vallod a tipikus incel jellegű ideológiákat.
ápr. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
30%

"...mert nem vallod a tipikus incel jellegű ideológiákat."

Hatalmas bullshit hogy kell hogy fanatikus legyen az illető

Ideológia nélkül is ugyanúgy incel valaki ha sosem jut nőhöz.

Az egyetlen kérdéses dolog a témában csak az hogy ha valaki korábban volt nővel de utána már sokáig nem akkor incel-e

Az is vitatéma hogy a prostizás mennyire oldja fel az incelséget

De az ideológia egy kicsit sem számít, sem az hogy az illető minek vallja magát

ápr. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%

8


Így van. Az incelség annyit jelet, hogy akaratán kívül cölibátust folytat. Semmi köze az illető személyiségéhez, nézeteihez, csak ahhoz a tényhez, hogy nem tud aktust létesíteni bármennyire is akarna.

ápr. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9 vagyok.

Tehát incel az is aki nem tud róla, nem ismeri a balckpillt.

Tehát van tudatos incelség és tudattalan.

ápr. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!