Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha katonaságnál vagyok lehetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha katonaságnál vagyok lehetek incel?

Figyelt kérdés
Nem volt már nővel kapcsolatom vagy 5 éve.

ápr. 6. 15:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Üdv a klubban. :) Egyébként a fegyveres erőknél nincsenek nők?
ápr. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Üdv :)

itt ahol vagyok nincsenek, lehetnének amúgy de valamiért ide nem akarnak jönni, elég sokan vagyunk igy amúgy a nőkkel más kollágák is ezt mondják hogy brutál nehéz lett ismerkedni

ápr. 6. 17:28
 3/16 anonim ***** válasza:
31%

Hát úgy tudom egy katona manapság nincs úgy bezárva a laktanyákba hogy ne tudjon ismerkedni, de régen is csak a kiképzésnél voltak bezárva

Javítsatok ki ha tévednék!

De azt mondanám kérdező hogy nem vagy incel, de csakis azért nem mert korábban volt kapcsolatod nővel

ápr. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Néha van hogy elvagyok valami gyakorlatra, amúgy időben olyan mint a többi munkahely, munkaidő után nagyjából azt csinálsz amit akarsz.

Én kezdem érezni magamon a megkeseredettség jeleit, lehet hogy incel leszek gáz de ez van, tényleg nagyon nehéz lett ismerkedni az ellenkező nemmel.

ápr. 6. 17:59
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Reméljük nem adnak neked fegyvert… egyszer elszakad a cérna nálad a magány érzése miatt; aztán elkezdesz lövöldözni
ápr. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
adnak, ez nem volt jó poén vagy nem is tudom minek szántad
ápr. 6. 18:59
 7/16 anonim ***** válasza:
45%

"Én kezdem érezni magamon a megkeseredettség jeleit, lehet hogy incel leszek gáz de ez van"

Dehogy leszel incel

Ez nem egy T vírus ember!

Magányos megkeseredett ember leszel aki szexelt már korábban, ergo nem incel

ápr. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
De most a jövőre nézve semmi kilátásom nincs!
ápr. 6. 20:57
 9/16 anonim ***** válasza:
59%
7: Az incel nem azt jelenti, hogy nem volt kapcsolata nővel. Hanem, hogy huzamosabb ideje "önkéntelen cölibátusban van". Lehet ez 20 év házasság után is ha 10 éve "semmi nem volt neki".
ápr. 7. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
25%

9#

Lehet ezt így is értelmezni, de szerintem ez helytelen megmondom miért

Alapvető jellemkülönbség van egy olyan férfi között akinek korábban volt rendes szexuális tapasztalata (lehetőleg párkapcsolattal) és egy teljesen szűz és tapasztalatlan férfi között, akkor is ha pillanatnyilag azonos a helyzetük

Én a 2 férfikategóriát nem említeném egy lapon még akkor sem ha a szüzesség nem egy kifejezetten degradált állapot.

A szűz férfinél általában "kiszagolható" a problémája, míg egy tapasztalt férfinél nem feltűnő a cölibátus, jellemzően

Ezért maradok annál a leírásnál hogy az incel az aki sosem szexelt még életében.

Aki akárcsak prostival is de veszi a bátorságot hogy szexeljen, az már nagyon nem az a kategória mint aki még a prostiktól is fél

ápr. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!