Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Előfordulhat, hogy azt hiszed,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordulhat, hogy azt hiszed, hogy egy pasi nem a típusod, nem kell, de csak azért mert épp rossz perióduson mész át és nem vagy “felkészülve” rá?

Figyelt kérdés

Vagy, ha szimpatikus, vonzó lenne a számodra, akkor tetszene akkor is, ha magad alatt vagy?

Mi van, ha épp egy traumatikus kapcsolat után vagy, mennyire vagy képes meglátni a “jót”?

Vagy olyankor az ember olyan leterhelt, kimerült, hogy mindenki eleve nem megfelelőnek néz ki?

47/Nő


ápr. 13. 21:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Velem ez történt. Válás után némi önismereti munka után jöttem rá, hogy az, aki mellettem volt tényleg jó pasi, szeretetreméltó, és beismertem, hogy szexuálisan is izgat. Előtte tagadásban voltam.
ápr. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt, hogy akkor tetszett meg úgy igazán egy ember, amikor jobban megismertem... előtte sem taszított, de tetszeni sem tetszett kifejezetten. De ha taszított, akkor is taszított volna, ha rosszabb periódusomban vagyok.
ápr. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!