Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Előfordult már mással is hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már mással is hogy rossz szexre hivatkozva dobták?

Figyelt kérdés

27 éves lány vagyok, és emiatt dobott egy srác. Nem voltam elég ügyes, sem tapasztalt stb.

Ezekre hivatkozott. De ez csak az én hibám? Miből gondolja azt hogy ő jó volt? Lehet ő sem az.

Miért kell leírni valakit teljesen, szinte ítéletet mondani a feje fölött? Hogy legyen így majd önbizalmam másokkal szemben? Mert mindig majd ez jut eszembe, hogy más is ugyanígy gondolja majd és gátlásaim, komplexusaim lesznek. Ezzel teljesen elveszik a másik ember önbizalmát. Pedig az is lehet, ő nem volt elég jó, csak nem merte még magának sem bevallani.

Persze az is lehet csak nem tetszettem neki. Na de azt már előtte is látja tetszek vagy sem. És külsőre ő sem volt semmivel sem jobb tőlem. Bár ha tudnám mi nem volt jó rajtam, szivesen változtatok ha csak ez volt az akadálya a továbbiaknak. Mert tudom hogy kémia meg stb, de a kémia a külsőtől is függ és ha változtatok és csinosabb leszek, akkor a kémia is jobban működik majd. De lehet rosszul gondolom.

Szóval nem kívánom senkinek sem ezt a megalázó helyzetet.

Viszont mit tanácsolnátok, hogyan lehet ezen túltenni magam? Sajnos nem mondtam meg a véleményem a srácnak, lehet az segített volna, de nem tettem. Viszont túllépni sem tudok rajta, lehet hiúságból sem, de lehet érzelmi okokból sem. Volt már valakinek hasonló szituáció az életében?

A sértő kommentektől viszont tartózkodjatok, mert az most egyáltalán nem segít. És remélem minél kevesebb emberrel fordult már elő ilyesmi, de higgye el mindenki, ez a legrosszabb dolog ami egy emberrel megtörténhet, különösen akkor ha már érzett valamit a srác iránt.


2022. aug. 22. 14:57
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
89%

Nekem még nem volt ilyen. De igazából ez még az első kapcsolatom, tehát soha semmilyen indokkal nem dobtak még.


Szerintem ha rossz a szex, az az esetek 99%-ában azért rossz mert a pár nem illik össze ilyen módon, nem pedig egyik vagy másik rossz. Jó eséllyel mindkettőnek lehet jó szexuális élete, csak nem egymással.


Megoldás a kommunikáció lehet egy ilyesmi helyzetben, de ugye ebben az esetben ez már késő.


Nagyon sajnálom, remélem vissza tudod szerezni az önbizalmadat és találsz megfelelő partnert.

2022. aug. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
90%

Ha egy srác ezt mondja, akkor tényleg nem volt oké valami a lepedők közt szerintem.

Majd lesz valaki, aki átbillent de nem áltatlak ez mindig veled lesz csak idővel enyhül.

2022. aug. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
96%

"higgye el mindenki, ez a legrosszabb dolog ami egy emberrel megtörténhet"

Bocs, de ennél milliószor rosszabb dolgok is léteznek. Ez nem jelenti azt, hogy nem érthező és jogos a fájdalmad, csak ne tituláld a világ legrosszabb dolgának. Nem az és ha ez a legrosszabb ami valaha történt veled akkor egy ritka szerencsés ember vagy.

Magában a szituációban annyit tehetsz, hogy elfogadod, hogy ami egy embernek jó, az másnak nem. A te értékedet nem egyetlen férfi mércéje fogja meghatározni, kivéve akkor, ha TE ezt hagyod neki.

2022. aug. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ez csak egy rossz lekoptatos duma volt. Ne ez alapjan iteld meg magad. Kerjel masodvelemenyt. Ha 5-bol 5 ember ezt mondja, akkor lesz csak gondolkodnivalod, de ilyen ugysem lesz.
2022. aug. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Rendben. De szerintetek korrekt volt az hogy ennyire elvegye az önbizalmam? Amíg róla semmi rosszat nem mondtam. Pedig lehet ő nem vagy ő sem volt jó. Csak azt lehet ezzel akarja leplezni, hogy engem sérteget. Mert legjobb védekezés a támadás.
2022. aug. 22. 15:09
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj ha csak ennyi lett volna a baj ott, akkor leül veled és elmondja hogy neki ez meg ez nem jó, így vagy úgy szeretné stb.

Én nem venném magamra a helyedben, mert ez csak egy kifogásnak tűnik hogy szakithasson veled.

Majd találsz jobbat, akivel meg tudjátok beszélni a párkapcsolati problémákat. 🙂

2022. aug. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
4-es: és mi miatt akart lekoptatni? Mert ő eleve csak egyetlen alkalmat tervezett vagy más miatt? De ha le akart koptatni, azzal is le tudott volna, hogy megmondja ő igazából semmi mást nem akart tőlem csak ennyit. De sértegetni nem kellett volna. Ez is épp elég sértő, viszont ezzel nem az önbizalmamat veszi el, csak megállapítom hogy átvert. Ha így is úgy is az eredmény ez lett, akkor ezt úgyis megtehette volna hogy nem bánt meg. De ő szinte kielemezte mit és hogyan csináltam, persze nem jól. Kielemezni és megbeszélni az eseményeket, technikákat akkor van értelme, ha a felek akarnak egymástól folytatást, persze akkor sem sértő módon és úgy hogy csak az egyik hibás és mindenben rossz, a másik meg mindent megtett. Mert ezt is mondta, hogy ő mindent megtett. De ha ő olyan hibátlan és profi, akkor lehet engem is át tudott volna lendíteni azon hogy ne legyek feszült. Vagy tévedek? De mondom, én ettől függetlenül még folytattam volna vele és én eleve nem is éreztem annyira borzasztónak. Bár nekem sem volt kimagasló az élmény.
2022. aug. 22. 15:16
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez tönkretette az önbizalmad, akkor az az önbizalom egy délibáb volt. Az igazi önbizalom önismeretből és önszeretetből ered, az nem tűnik el egyetlen ilyen dologtól. Ahhoz, hogy a valós önbizalmat lerombolja valaki, hosszútávú manipulációra és bántalmazásra van szükség.

Dolgozz azon, hogy igazi önismereted és önbizalmad legyen, ha kell, szakemberrel.

2022. aug. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
15%
Gyenge vagy anyus nagyon. A srác meg tuti nem korrekt de hat ti ezeket akarjátok. Biztos 70 kg volt a srác és nem 85. Trendit akartál és be szoptad.
2022. aug. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem titok mit elemezett ki rólad, pontosan mit mondott, mit nem csináltál jól? 🙂
2022. aug. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!