Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 24F vagyok! miért nem érdeklem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24F vagyok! miért nem érdeklem a lányokat?

Figyelt kérdés
24F vagyok! Még soha nem volt komoly párkapcsolatom! tehát szűz vagyok! depresszióm is van! észre vettem interneten főleg személyesen hogy nem érdeklem a lányokat! pedig volt időszak hogy kezdeményeztem próbáltam megismerni kedves is voltam türelmes is de soha nem sikerült mert vagy azt mondta hogy legyünk csak barátok de még ase nem maradt meg, vagy pedig ha beszélgettem vele és figyelmes voltam vele mindig úgy csinált hogy keveset válaszolt vissza vagy csak aha és onnan tovább már nem volt semmi. olyant próbálok keresni ezen az oldalon akivel mindent meg tudnák beszélni egymással! és aki nem azt nézi hogy van autóm meg sok pénzem! ha meg el fogadna olyanak amilyen vagyok! Pár dolgot szeretek csinálni. Szeretem a filmeket és a meséket, szeretem a zenét sok félét, szeretek utazni különböző helyekre és ki a természetben is szét nézni, szeretek sétálni kint a jó időben, szeretek biciklizni, szeretek olvasni unalomsagbol ami igazán érdekel, szeretek tornázni, és szeretek beszélgetni.

ápr. 14. 00:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
15%
A sorok között olvasva kiderül, hogy nincs autód és nincs sok pénzed. Ezért nem érdekled a lányokat.
ápr. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
30%

Nem ismerlek, ennyiből nehéz megállapítani, hogy miért nem érdekled a nőket.

Egy valami már ebből a pár sorból is feltűnt, furcsán kommunikálsz és rossz a helyesírásod. Online ismerkedésnél ez egy nőnek azonnal szembetűnik és primitívnek fog tartani.

ápr. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
58%
Az arcod lehet az oka, nem jössz be a másik nemnek. Velem is ez van.
ápr. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%
Elég sok ronda arcú pasinak van barátnője szóval ez kiegyenlíthető más képeségekkel, tulajdonságokkal.
ápr. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
60%
Nem. Ha nem tetszik a nőnek a külsőd, lehetsz bármilyen belül...
ápr. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor fogd erre a sikertelenséged, ha neked így könnyebb.
ápr. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
71%
Nem könnyű így sem, mert ez az igazság. Lehetsz akármilyen kedves, maximum barát lehetsz, ha nem viselkedsz rendesen, még az sem.
ápr. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
47%
Sokkal egyszerűbb egy olyan dologra fogni a sikertelenséged amin nem tudsz változtatni, mint egy olyanra amin kemény munkával tudnál. Való igaz, ez a kényelmesebb.
ápr. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%
De ha a kinézetem az ok, akkor? Te honnét tudod, hogy nem az
ápr. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%
Azt írtam, hogy ha ronda az arcod azt ellensúlyozni tudod mással.
ápr. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!