Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 24F vagyok! miért nem érdeklem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24F vagyok! miért nem érdeklem a lányokat?

Figyelt kérdés
24F vagyok! Még soha nem volt komoly párkapcsolatom! tehát szűz vagyok! depresszióm is van! észre vettem interneten főleg személyesen hogy nem érdeklem a lányokat! pedig volt időszak hogy kezdeményeztem próbáltam megismerni kedves is voltam türelmes is de soha nem sikerült mert vagy azt mondta hogy legyünk csak barátok de még ase nem maradt meg, vagy pedig ha beszélgettem vele és figyelmes voltam vele mindig úgy csinált hogy keveset válaszolt vissza vagy csak aha és onnan tovább már nem volt semmi. olyant próbálok keresni ezen az oldalon akivel mindent meg tudnák beszélni egymással! és aki nem azt nézi hogy van autóm meg sok pénzem! ha meg el fogadna olyanak amilyen vagyok! Pár dolgot szeretek csinálni. Szeretem a filmeket és a meséket, szeretem a zenét sok félét, szeretek utazni különböző helyekre és ki a természetben is szét nézni, szeretek sétálni kint a jó időben, szeretek biciklizni, szeretek olvasni unalomsagbol ami igazán érdekel, szeretek tornázni, és szeretek beszélgetni.

ápr. 14. 00:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
40%

Ronda vagy. Legtöbbször ez az oka. És nem feltétlenül úgy ronda, hogy rádnéznek az emberek és elhányják magukat, csak egyszerűen a korosztályod ízléséhez képest nem vagy túlzottan jól kinéző. A "női szem" számára kell vonzónak lenni.

Nézd meg a mai felkapott, korosztályodbeli celebek, olyan pasik akikre nyáladzanak a nők, hogyan néznek ki. Nézz ki te is úgy és akkor már jó úton jársz. Ettől még nem lesz garantált a siker, de kezdetnek megteszi.

Ki kell emelkedni a tömegből, valami plusz dologgal, pl. legyél nagydumás, "szófosógép" - ahogy megfigyeltem, ez eléggé bejön valamiért a nőknek.

Mindenesetre a külsőségekben keresd a megoldást, ez az elsődleges jelző amit mutatsz magadról a világnak. Szeress feltűnősködni, legyen folyamatos magamutogatási kényszered.

ápr. 15. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem a 11-esnek van igaza. A külső a kulcs sajnos.
ápr. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem nézzél ki jól, de ez nem azt jelenti hogy sosem lehet barátnőd. Ez lehet az oka, de TILOS feladni, előbb utóbb lesz barátnőd ha kitartó vagy.
ápr. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
49%
Az a baj ezt az "előbb-utóbb" lesz dolgot nehéz elhinni. Mi van ha tévedsz, és mégsem?
ápr. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"nem érdeklem a lányokat"

Lehet, hogy máshol kéne körülnézned, ahol másféle lányok vannak.

Menj új helyekre, csinálj új dolgokat, olyanokat, amiket te is szeretsz vagy szeretnél.

ápr. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!