Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mégis hogyan keressek magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis hogyan keressek magamnak társat amikor előbb utóbb elhidegülnek tőlem?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó hogy igazából borzasztóan el vagyok keseredve, mert nem tudom elhinni hogy senki sem érdeklődik irántam úgy hogy szocializálódtam az utóbbi évben.

A mai nap is elutasítottak,nagyon élvezetes beszélgetésem volt egy pasassal tegnap.Viszont az üzenetes szokásainkról nem volt szó így nagyon félreértettem azt hogy egyáltalán nem írt egész nap.Erre ki is csaptam a hisztériát és írtam egy hosszú szöveget arról hogy miért ignorál miután annyira érdeklődött irántam.Erre azt írta hogy sajnálja de nem ő lesz az akit keresek mert a részéről fellángolás volt és ezen nem lehet javítani,elbúcsúzott.

Tudom tényleg szánalmas volt a részemről,de azért úgy gondolom ha igazán akart volna engem javított volna a helyzeten stb.


ápr. 15. 19:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A hisztéria kicsapás pl elég nagy gond, ha gyakran megesik veled.
ápr. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező ha te kiakadsz egy idegen miatt (hiába randiztál vele egyszer-kétszer akkor is az) akkor nem változtál semmit.
ápr. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%

Ez csak az hogy a saját feyvered forditotta ellened. Erre önvádba a saját kardodba estél bele.

Kozben lehet valoban nem is akart semmit, mert hol ezzel hol azzal csetel. Dehát igy már az ő lapjait nem fogjuk megtudni.

Nyilván ha neked jó vele csetelni akkor másoknak is ugyanolyan jo vele csetelni mert akkor dumája az biztos van.

És még csípőből reflexbol is reagál ha támadják es visszakézből egybol visszafordit a másikra mindent. Ügyes pasi.

ápr. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Mióta chateltetek???

"Erre ki is csaptam a hisztériát és írtam egy hosszú szöveget arról hogy miért ignorál miután annyira érdeklődött irántam."

Ez pontosan mit takar, mit írtál?

ápr. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Kinek van szüksége egy hisztériázó emberre???

Persze hogy menekülnek, ha nem keresnek ez van, el kell fogadni, tovább kell lépni.

ápr. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én az egyik társkeresőn jártam így.

Egy tök korrekt csaj volt amúgy. Beszélgettünk pár napja és minden rendben volt aztán elkezdtünk olyan témákat érinteni, ami kicsit melegebb. Az utolsó levelemre viszont nem jött válasz két napig pont hétvége volt. Hirtelen felindulásból írtam egy hosszú levelet amiben megírtam a véleményem, hogy nyugodtan meg lehet mondani ettől komolyabb egzisztenciát keres meg stb stb.

Erre másnap írt, hogy vidéken volt családozni és sajnálja de így akkor hagyjuk. 😅 kellemetlen…

ápr. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt is el tudom képzelni, hogy valójában túlképzelted, és alapból nem akart ő semmi komolyat, így könnyen elköszönt
ápr. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ezt lehet így is nézni meg úgy is, az éremnek két oldala van.

"nagyon félreértettem azt hogy egyáltalán nem írt egész nap.Erre ki is csaptam a hisztériát és írtam egy hosszú szöveget arról hogy miért ignorál miután annyira érdeklődött irántam."

Nem tudok részleteket, mióta chateltetek meg hogy mit írtál pontosan milyen stílusban, milyen hosszú szöveg stb.

Viszont, ha valakinek valaki fontos, mitudomén chateltek hetekig és írod aggódva, hogy miért nem írt egész nap, elhanyagolva érzed magad, és úgy reagálja le, hogy sértődötten meg mindjárt az a megoldás, hogy akkor hagyjátok egymást, akkor szerintem nincs értelme rajta rugózni, egyértelműen nem akar veled foglalkozni.

Illetve, amit a #6 is ír, hogy neki pl 2 napig nem írt vissza, aztán meg mikor leírja a véleményét, akkor ő a senkiházi. Holott nem lehetett volna annyit jelezni, hogy hétvégén dolgom van, vidéken leszek, majd hétfőtől írok, szép hétvégét. Kommunikáció hiánya....

Jó a másik oldal is érthető, hogy úgy értelmezi az illető követelőznek rajta vagy nemtom.

De az viszont biztos, ha valakinek fontos valaki, akkor megoldja, hogy ír, és nem hagyja a másikat kétségek közt....

ápr. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Magas labda volt hogy offoljon és lecsapta:)
ápr. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Egyéb részletek,nagyon korán írtam neki egy jó reggelt üzenetet és nem válaszolt rá úgy hogy egy óránként elérhető volt.

Tudtam hogy dolga van így addig nem zavartam ameddig sejthetőleg nem ért haza (estig),és amikor már úgy éreztem hogy ebből az ignorálásból akkor írtam neki azt a bizonyos szöveget.

ápr. 19. 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!