Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mégis hogyan keressek magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis hogyan keressek magamnak társat amikor előbb utóbb elhidegülnek tőlem?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó hogy igazából borzasztóan el vagyok keseredve, mert nem tudom elhinni hogy senki sem érdeklődik irántam úgy hogy szocializálódtam az utóbbi évben.

A mai nap is elutasítottak,nagyon élvezetes beszélgetésem volt egy pasassal tegnap.Viszont az üzenetes szokásainkról nem volt szó így nagyon félreértettem azt hogy egyáltalán nem írt egész nap.Erre ki is csaptam a hisztériát és írtam egy hosszú szöveget arról hogy miért ignorál miután annyira érdeklődött irántam.Erre azt írta hogy sajnálja de nem ő lesz az akit keresek mert a részéről fellángolás volt és ezen nem lehet javítani,elbúcsúzott.

Tudom tényleg szánalmas volt a részemről,de azért úgy gondolom ha igazán akart volna engem javított volna a helyzeten stb.


ápr. 15. 19:46
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
*hogy elég ebből
ápr. 19. 20:11
 12/12 anonim ***** válasza:

Kérdező én neked adok igazat. Írtál neki reggel, egésznap nem írt neked vissza, pedig elérhető volt. Ha valakinek akarok írni, akkor írok, gondolom ezzel te is így vagy, különben nem született volna meg a kérdés sem....

Ez nem kétértelmű jelzés, hiszen az ember csak addig hiszi azt, hogy az, és a mentségeket keresi a másik viselkedésére, míg figyelmen kívül hagyja a valóságot. A valóság az, hogy nem férsz bele az idejébe, nem akar rád időt szakítani, nyugodtan vedd egyértelmű jelzésnek.

ápr. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!