Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valaki full meleg, tavaly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki full meleg, tavaly miért akart engem felszedni?

Figyelt kérdés

Anyám főnökének a fia. Tavaly ilyenkor folyamatosan engem bámult egy rendezvényen, utána meg mindenhol írt, alig lehetett lekoptatni. Korábban hallottam voltak baránői, még gimisként is, anno az anyja panaszkodott. Bár érdekes módon egyik sem tartott sokáig és 30 évesen is inkább a szüleivel tölti az időt. Nekem fura volt, meg nem tudtam volna vele elképzelni, hogy lefeküdjek vele, max. barátnak. De teljesen lányos vibe-ja, arca van meg kicsit meleg beütése (nehéz elmagyarázni, de van, akiről virít, hogy kicsoda, öltözködés, mozgás is rátesz). Nemrég tudtam meg, hogy meleg, bár korábban is hallottam pletykákat és nekem is tűnt inkább gaynek, mint heterónak. Budapesten lakik és hétvégente jár haza vidékre, gondolom alibi barátnőnek jó lettem volna, nehogy a 90 éves nagyapjának be kelljen vallani, akitől a lakást is kapta. Utána néztem, benne van különböző meleg csoportokban, ahova ír is, illetve instán csomó meleg, kigyúrt srácot követ.

Bár nem akartam tőle semmit, kicsit gáznak gondolom a helyzetet, még pár hónapja is elkapott egyszer és adta a szépet.


ápr. 16. 13:43
 1/8 anonim ***** válasza:

1: Lehet te érted félre a kedves közeledését? Vagy nyíltan kimondta, mit akar?

2: Amennyiben nyílt volt, lehet hogy biszexuális csak a férfiakat jobban szereti, tehát velük van általánosságban.

3: Nekem meleg legjobb haverom egyszer nagyon ráfüggött egy nőre, pedig soha se volt szexuálisan még nővel. Az az egy nő volt, aztán se előtte, se utána nem volt olyan nő aki érdekelte volna, pedig akkoriban kíváncsiságból fel is regisztrált egy hetero társkeresőre, hátha.

ápr. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Identitaszavaros, hiszen egy hetero kozpontu vilagban el, es hullamokban rajon a megfelelesi kenyszer, maskor pedig az onmsgvalositas. Sok meleg ferfinak van felesege, gyerekei is, azt megis egy ereszcsatornan lognak.
ápr. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetséges, hogy akkor még erőltette a heteroszexuális vonalat? Nem lehet egyébként biszexuális?
ápr. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
biszex es jol segbequrna ..
ápr. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen, konkkrétan fel akart szedni, már már zavaró volt. Meg emlékszem annak idején az anyja is panaszolta, hogy megjöttek a gondok a fiával, mert 17 évesen már barátnője van. De szerintem egyik sem volt hosszú életű.

Meg emlékszem röhögtük is, mert anno fent volt Tinderen is (lányokat keresett).


Tényleg mostanában olyan lányos lett, az arca, viselkedése is és ha nem ismerném, virít róla, hogy meleg. Bár lehet most jött rá, hogy fel meri nyíltabban vállalni vagy valami ilyesmi.


Nem tudom. Itt falun ez "szégyen" lenne, a papája meg akkora meleggyűlölő...


Amúgy hány meleg van, akinek akár felesége vagy gyerekei vannak, bármi megtörténhet.

ápr. 16. 15:48
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
remelhetoleg nem te vagy az a mocskos langyos..
ápr. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
ferfias a feneked es bele martana..
ápr. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hogy mi van?? Én miért lennék lanhyos? Az ilyet nem lehet tiltani? Ki kell áabrándítsalak, nem vagyok férfias alkatú.
ápr. 16. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!