Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mindig beképzelem hogy tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig beképzelem hogy tetszem egy-egy férfinek, hogyan lehet ezt leküzdeni?

Figyelt kérdés

Múltkor is felmondtam és egy kolléga avval viccelődött hogy ugye nem megyek el a cégtől, bemegyek e még a felmondási idő alatt vagy felhívott vmiért és megkérdezte bent vagyok e az irodában, találkozni akart.

Ilyenkor arra gondolok egyből hogy tetszem a férfinak


ápr. 16. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Önismeret, önbizalom, önbecsülés.
ápr. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is hasonlót érzek a nőkkel kapcsolatban. Valahogy próbálom meggyőzni magam, hogy nem tetszek neki, és így egy idő után jobb lesz.
ápr. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Így a leírásodból egyértelműnek tűnik, hogy ez nem csak beképzelés volt.
ápr. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
"Erőltesd", hogy az ellenkezőjét gondold. Hogy biztos nem... Én így szoktam. A hangulatomnak ugyan nem tesz jót, de legalább nem kerülök kellemetlen helyzetekbe és a viselkedésem sem lesz annyira kínos. Az nagyon ciki, amikor azt hiszed, hogy..., és annak megfelelően alakul a nonverbális és a verbális kommunikációd is. 😕
ápr. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem alapvetően egy nő általában nagyon sok férfinak szokott tetszeni. Az más kérdés, hogy ezek a férfiak a fizikai vonzalomtól függetlenül, akarnak-e bármit is tőle, vagy sem.
ápr. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
30%
Mondjuk lefekszel velük úgy
ápr. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs önbizalmad, szeretethiányod van és ezért képzelsz be dolgokat, mint írta az első önismeret, önfejlesztés és mellé én bedobom az emberismretet is.
ápr. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!